Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Tonery i tusze do drukarek Notariusz Katowice Adwokat Katowice

AVAST czyli program NIE antywirusowy...
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
Marynarz
Ekspert

Reputacja: 459

0     0    
1   04-07-2016, 08:40   
Edytuj ten post      Cytuj     
Tak, tak... wiem że zaraz może polecieć tutaj fala hejtu i nienawiści bo to przecież taki wspaniały program i do tego za darmo ale już spieszę z wyjaśnieniem!

Jako że IT zajmuję się już ponad 20 lat więc mogę powiedzieć że jakieś tam doświadczenie posiadam 5 I tak, od jakiegoś czasu 1-2 lat nasiliła się bezradność ludzi którzy używali właśnie tego programu a to że system zamula, a to że w przeglądarkach coś im wyskakuje. No i oczywiście najsłynniejszy problem (bo u mnie w serwisie ustawia się kolejka okresowo z tym związana) to brak dostępu do internetu!
Po usunięciu tego bezużytecznego programu nagle internet działa, system jakby mniej zamula itd... Oczywiście na resztę przypadłości jak reklamiarze, toolbary i inne stosuję swoje sprawdzone czary i rozprawiam się z nimi.
Zaraz ktoś mi napisze a co ma piernik do wiatraka?! A no ma, u konkurencji tego typu zagrożenia są wychwytywane (nie będę reklamował konkretnego programu bo nie o to chodzi...).
Wiadomo że większy procent ludzi używa programy typu AV na zasadzie - zainstaluj i zapomnij, no bo już go mam to jest dobrze :/
Nic bardziej mylnego, każdy program wymaga okresowej inspekcji i skanowania ręcznego systemu.
OK, to co napisałem to tylko ostrzeżenie aby nie używać tego badziewia jakim jest Avast a jeśli to robisz ... no trudno.
Acha no i szkoda mi bardzo ludzi co to płacą nie małą kasę za wersję tak zwaną "PEŁNĄ" bo wersja FREE nie zadziałała poprawnie... ta płatna także nic Wam nie da 5
Tego programu użyłem jako doskonałego przykładu działania tych DARMOWYCH narzędzi (do niczego!)
glub
Użytkownik

Reputacja: -2

0     0    
2   04-07-2016, 11:40   
Z darmowych narzędzi to chyba tylo windows security essentialas aka defender daje rade i jak na razie niczego nie zamula.
Juz kilka razy obserwowalem gdy zadne z narzedzi darmowych nie wykrylo zagrozenia na pendrajeie a tylko defender dal znac i usunal zagrozenie.
barbalas
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
3   11-04-2018, 00:45   
Ja zawsze korzystałem z Avasta, ale nie sądziłem że jest aż tak zły ;d
Norbert
Użytkownik

Reputacja: 2

0     0    
4   21-04-2018, 23:38   
Problemy z internetem a raczej jego brakiem to nic nowego. Ja również ''troszkę'' zajmuję się komputerami i o ile jeszcze ze dwa lata temu polecałem i instalowałem Avasta na xxx komputerów to ..... od jakiegoś czasu przestałem to robić. Nie wiem co ta firma zrobiła ale po prostu popsuła całkiem fajny ( mówię o wersji free ) program. Teraz dzieją się z nim cuda, szkoda czasu na opisywanie wszystkich problemów. Ja dałem sobie spokój ......

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host