Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Notariusz Katowice

Acer Aspire 5738ZG - Dzielenie dysku na partycje i drugi problem
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
tomekh12
Przyjaciel

Reputacja: 25

0     0    
1   19-09-2014, 17:24   
Edytuj ten post      Cytuj     
Chciałbym sobie podzielić dysk w moim lapku na partycje (zmiejszyć partycję Windowsową i zrobić drugą na dane) wszystko oczywiście za pomocą Windowsowego narzędzia, a potem zrobić recovery systemu, bo już trzeba zrobić, ponieważ lapek się strasznie zawiesza. I tu jest moje pytanie, czy po partycjonowaniu nie uwali mi się partycja recovery?

Drugi problem brzmi następująco: Przy podłączaniu lub odłączaniu zasilania lapek "piszczy" (ok. 2 sekundowy, pojedyńczy beep), czytałem w internecie, że trzeba w ustawieniach dźwięku wyciszyć takie coś jak PC Beep, jednak ja mam jedynie: Mikrofon, Wejście liniowe, Center, Subwoofer, Side, Front, jak można wyłączyć ten wkurzający dźwięk od którego bolą uszy, jak wyciszę głośniki to tego dźwięku nie ma, jak podłączę słuchawki to dźwięk wydobywa się ze słuchawek, jak podłączę lapka przez HDMI to dźwięk wydobywa się z głośników lapka.
pionaj
Ekspert

Reputacja: 199

0     0    
2   19-09-2014, 17:44   
(19-09-2014, 17:24)tomekh12 napisał(a): ........ wszystko oczywiście za pomocą Windowsowego narzędzia, ........
czy chcesz to przeprowadzać ,,na żywym organizmie,, ? czyli spod systemu ? no to powodzenia 7
Black
Ekspert

Reputacja: 351

0     0    
3   19-09-2014, 18:20   
tomekh12 napisał(a):za pomocą Windowsowego narzędzia
Odpuść sobie i skorzystaj z narzędzi od Easeusa
tomekh12
Przyjaciel

Reputacja: 25

0     0    
4   20-09-2014, 09:05   
Podzieliłem przez GParted (uruchomiony z płyty z Ubuntu)

EDIT: Wczoraj go sformatowałem, mimo dwóch partycji wszystko poszło prawidłowo, ale nadal piszczy, zaktualizowałem stery do karty dźwiękowej (Realtek HD Audio) i nic nie pomogło, w BIOSie szukałem, nic nie ma, powiedzcie mi, co robić z tym dźwiękiem, on jest naprawdę irytujący

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host