Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Kofeina sklep Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.
Tonery i tusze do drukarek

Całkowite wyłączenie Windows Defender
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
lukcio29
Przyjaciel

Reputacja: 0

0     0    
1   29-07-2017, 21:29   
Edytuj ten post      Cytuj     
Wiem,ze taki temat już był na forum,ale podana tam porada nie działa na mojej wersji Windows 10. Więc zakładam nowy temat i postaram się dobrze opisać problem.
Mam Windows 10 Pro 64 bit wersja 1703 z Creators Update.Przeszkadza mi systemowy Windows Defender i postanowiłem go całkowicie wyłączyć.Niestety kiedy w rejestrze Windows wszedłem w: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\WinDefend i jak kliknąłem na Start by zmienić dane wartości z 2 na 3 wyświetla mi się komunikat: Nie można edytować Start: błąd przy zapisie nowej zawartości wartości. Natomiast jak uruchomię Edytor zasad lokalnych grupy w Konfiguracja Komputera/Szablony Administracyjne/Składniki systemu Windows odnośnie Windows Defender wyświetla się: Windows Defender Application Guard,gdzie wszystkie ustawienia dałem na wyłączone.Usunąłem też ikonę programu z paska zadań(usunąłem ikonę programu z autostartu),niestety w tle nadal działa program.Wyłączyłem też ochronę w czasie rzeczywistym,ale po ponownym włączeniu komputera ochrona w czasie rzeczywistym jest w programie włączona.
Jak całkowicie wyłączyć Windows Defender w Windows 1703 zawierającym Creators Update?
Marynarz
Ekspert

Reputacja: 458

0     0    
2   30-07-2017, 14:44   
Edytuj ten post      Cytuj     
w 100% się nie da gdyż jest to integralna część OS, dodatkowo połączony z innymi aplikacjami. W sumie się zastanawiam po co wyłączać tak doskonałą i na dodatek darmową ochronę komputera?

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Szkolenia dla farmaceutów

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group
Biznes-Host