Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.
Click-to-Run 2.0, Office on Demand i czytanie aktywne
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
Antyhaker
Redaktor
Offline

Reputacja: 320

 0     0    
1   29-08-2012   21:32   
Dział firmy Microsoft, który zajmuje się rozwijaniem pakietu Office, nie pozostaje w tyle za tymi odpowiedzialnymi za Windows 8 czy sprzęt. Osoby, które pobrały przedpremierową wersję próbną pakietu Office 2013, mile zaskoczyła między innymi możliwość pracy jeszcze w czasie instalacji pakietu. Są również podejrzenia, że Microsoft zaatakuje rynek publikacji cyfrowych.

Opcja Click-to-Run, czyli możliwość uruchomienia programu zanim zostanie on zainstalowany, zagościła jeszcze w niektórych wersjach Office 2010. Microsoft nauczył się, że im szybciej użytkownik będzie gotów do pracy, tym będzie szczęśliwszy. Ważną obserwacją, która przyda się nie tylko temu producentowi oprogramowania, jest fakt, że lepiej aby pierwszą czynnością po uruchomieniu zainstalowanej aplikacji nie była konieczność pobrania aktualizacji.

To właśnie te doświadczenia pozwoliły pracownikom Microsoftu zaprojektować Click-to-Run 2.0. W wersji finalnej Office 2013 będzie pobierany w tle jeszcze zanim użytkownik kliknie przycisk rozpoczynający instalację, dzięki czemu jeszcze szybciej będzie mógł skorzystać z aplikacji. Jeśli wybrany komponent jeszcze nie będzie gotowy, użytkownik zostanie o tym poinformowany. Jednym słowem — wszystko pobierane będzie w tle, a użytkownik szybko rozpocznie pracę… i będzie szczęśliwy. Microsoft planuje również możliwość automatycznego naprawiania pakietu, także bez połączenia z Internetem. Kolejną nowością jest Office on Demand, czyli możliwość pracy z pakietem na dowolnym komputerze, jeśli posiadamy licencję. Po wejściu na stronę Office i zalogowaniu się aplikacje zostaną pobrane (ale nie zainstalowane) na używany komputer i usunięte po zakończeniu pracy (po zamknięciu strony).

Microsoft planuje również wejść na pole publikacji cyfrowych, nie wiadomo jednak jeszcze jak ma zamiar zmienić czytanie, jakie znamy dziś. Z pewnością związek z tym przedsięwzięciem ma współpraca firmy z Redmond z wydawnictwem Barnes and Noble, do którego należy marka czytników Nook. Według ogłoszenia, które znalazło się na stronach Microsoftu, oddział zajmujący się pakietem Office poszukuje osoby, która poprowadzi nowy projekt pod hasłem „aktywne czytanie”. Mają to być nowe aplikacje i usługi, które będą związane z łączeniem elementów interaktywnych i publikacji cyfrowych ku uciesze czytających aktywnie.

źródło:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się na forum klikając tutaj.


admin
Administrator
Online

Reputacja: 266

 0     0    
2   29-08-2012   21:39   
IMO dobre rozwiązanie 1
Antyhaker
Redaktor
Offline

Reputacja: 320

 0     0    
3   29-08-2012   21:54   
Zerknij w źródło, powstaje wiele teorii spiskowych ;p
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host