Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Cześć
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
Dawid966
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   18-11-2012   16:05   
Cześć!

Nazywam się Dawid, wiosen na karku już mam 16. Z windowsem mam styczność na co dzień(aktualnie korzystam z systemu Windows 8 Professional na architekturze 64 bitowej). Chodzę już do szkoły średniej na profilu Informatycznym. Na ogół dla zarobku programuje aplikacje internetowe(głównie w języku PHP, rzadko, a nawet znikomo w ASP.NET ze względu na jego niską popularyzacje jak i IIS). Zanim przeszedłem na oprogramowanie Windows 8, korzystałem z takich systemów od grupy z Redmond jak:

MS-DOS
Windows 2000 Home Server
Windows Server 2003
przez króciutki czas Windows XP x64 Professional
Windows Server 2008 R2

Czyli jak widać, siedziałem dłużej na oprogramowaniu serwerowym, niż Desktopowym. Siedziałem również dużo na linuksach, głównie Debian, oraz CentOS, ale ostatnio się dość na nie wkurzyłem, gdyż obok ich zainstalowałem Eight RTM, i wkurzyło mnie to, że na Linuxach aby zrobić prostą czynność, wymaga to dużo czasu, jakiegoś doinstalowywania pakietów, bawienie się plikami SH, wchodzenie w terminal i w ogóle, dlatego postanowiłem porzucić to wolne oprogramowanie i przejść na to. Miałem malutką styczność ze sprzętami Apple, jeszcze opierających się na architekturze PowerPC. Na ogół interesuje się motoryzacją, moim ulubionym sportem jest koszykówka, oglądam NBA, moją ulubioną drużyną jest Los Angeles Lakers. W najbliższym czasie zamierzam zakupić tablet Microsoft Surface z Windows Pro(ze względu na większą mobilność, aczkolwiek zachowanie możliwości komputera przenośnego(laptop)).

To chyba wszystko o mnie, cześć, pozdrawiam!

#EDIT: Zapomniałem, korzystam z konsoli Microsoft Xbox 360 Slim 250GB(niestety, bez kinecta).
DJDI05
Przyjaciel

Reputacja: 9

0     0    
2   18-11-2012   18:29   
Siema :E
Zapraszam do udzielania się na forum 3
admin
Administrator

Reputacja: 266

0     0    
3   18-11-2012   19:35   
Witam 5
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 320

0     0    
4   18-11-2012   22:00   
Witam 3
Marynarz
Ekspert

Reputacja: 443

0     0    
5   18-11-2012   23:36   
Powitać 1
KITT
Przyjaciel

Reputacja: 33

0     0    
6   19-11-2012   00:00   
Witam 2
spider542
Użytkownik

Reputacja: 4

0     0    
7   28-12-2012   21:15   
Cześć ^^

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host