Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Tonery i tusze do drukarek Notariusz Katowice Adwokat Katowice

Instalacja windows 7 z Pendrive
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
xWesolyX
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   21-08-2016, 16:36   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam, chciałem zainstalować Windows 7 z płytki na sformatowanym laptopie, jednak pod koniec instalacji wyskakuje mi błąd : "Instalator nie może kontynuować z powodu uszkodzonego pliku instalacyjnego. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z dostawcą dysku instalacyjnego systemu Windows lub administratorem systemu." Więc chciałem spróbować zainstalować Windowsa z Pena, ale nie wiem jak uruchomić jego bootowanie.
Bios - InsydeH20 Setup Utility
BIOS Version - R0200Z9
ME Version 7.0.4.1197
Gdyby ktoś wiedział jak to prosiłbym o pomoc, mogę jeszcze dodać zdjęcie biosu jeśli to pomoże.
pionaj
Ekspert

Reputacja: 199

0     0    
2   21-08-2016, 17:06   
jaki laptop ? próbuj tradycyjnie.. Del przy odpaleniu kompa albo..
http://www.laart.eu/pc_serwis/bios-wejscie.htm
potem szukaj Boot
xWesolyX
Użytkownik

0     0    
3   21-08-2016, 17:50   
Laptop Sony. W tym biosie jakoś nie mogę znaleźć zmiany na USB, ale mniejsza z tym, udało mi się przejść 4 punkt bez poprzedniego błędu ("Instalator nie może kontynuować z powodu uszkodzonego pliku instalacyjnego. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z dostawcą dysku instalacyjnego systemu Windows lub administratorem systemu.") (Instalowałem z płyty) natomiast teraz powinna mi się wyświetlić dalsza część instalacji, jednak mam cały czas wyświetlone na monitorze "Trwa uruchamianie systemu Windows". I od dłuższego czasu nic się nie zmienia, wiesz może co należy zrobić?
pionaj
Ekspert

0     0    
4   21-08-2016, 19:21   
xWesolyX
Użytkownik

0     0    
5   21-08-2016, 20:06   
Sony VAIO PCG-71811M
Ale BIOS taki sam jak na filmiku od Pana.
Zmieniając temat zainstalowałem Windowsa z płyty po 4 razach (próbach) i teraz wyskoczył mi błąd po restarcie systemu :

Uruchomienie systemu Windows nie powiodło się. Przyczyną może być ostatnia zmiana sprzętu lub oprogramowania. Aby rozwiązać ten problem:

1. Włóż dysk instalacyjny systemu Windows i ponownie uruchom komputer.
2. Wybierz ustawienia języka, a następnie kliknij przycisk Dalej.
3. Kliknij pozycję Napraw ten komputer.

Plik: BATTC.SYS

Stan: 0xc00000e9

Informacje: Nie można załadować systemu Windows, ponieważ nie ma wymagającego pliku lub jest on uszkodzony.

I teraz mam pytanie do Pana czy wykonać to jak jest w instrukcji? Czy instalować od nowa z Pendrive?
pionaj
Ekspert

0     0    
6   21-08-2016, 20:30   
zrób jak w instrukcji
xWesolyX
Użytkownik

0     0    
7   21-08-2016, 20:58   
Więc tak po wykonaniu tego co było w instrukcji wyskoczyło okienko w którym było napisane, że system nie może automatycznie rozwiązać problemu i miałem tylko funkcje wyłączenia bądź przesłania informacji o błędzie firmie Microsoft.

Teraz kiedy uruchamiam Laptopa mam do wyboru Windows 7 lub Windows 7, ale czego bym nie wybrał po paru chwilach wczytywania systemu wyskakuje informacja o błędzie.

Bo zrobieniu diagnozy systemu teraz mam taki błąd z instrukcją :

Uruchomienie systemu Windows nie powiodło się. Przyczyną może być ostatnia zmiana sprzętu lub oprogramowania. Aby rozwiązać ten problem:

1. Włóż dysk instalacyjny systemu Windows i ponownie uruchom komputer.
2. Wybierz ustawienia języka, a następnie kliknij przycisk Dalej.
3. Kliknij pozycję Napraw ten komputer. (to samo co wcześniej)

Plik: \Windows\system32\drivers\aracsas.sys

Stan: 0xc00000e9

Informacje: Nie można załadować systemu Windows, ponieważ nie ma krytycznego sterownika systemowego lub jest on uszkodzony.
pionaj
Ekspert

0     0    
8   21-08-2016, 21:16   
Windows ISO Downloader.exe ściągnij https://www.heidoc.net/joomla/technology...nload-tool
wybierz system jaki chcesz i ci ściągnie
potem zrób pena bootowalnego tym https://www.microsoft.com/en-us/download...nload-tool i wgraj system na nowo
xWesolyX
Użytkownik

0     0    
9   21-08-2016, 21:28   
Ok spróbuję 2
xWesolyX
Użytkownik

0     0    
10   22-08-2016, 10:32   
Więc tak zainstalowałem tak jak mi Pan powiedział Windowsa 7 na pena i za pierwszym podejściem miałem znowu błąd ("Instalator nie może kontynuować z powodu uszkodzonego pliku instalacyjnego. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z dostawcą dysku instalacyjnego systemu Windows lub administratorem systemu.") I spróbowałem jeszcze raz z tego samego pena i instalacja przeszła przez te 4 punkty, pomyślnie komputer się zresetował zaktualizował pliki rejestru i teraz doszedłem do znowu tych 4 punktów gdzie od ponad godzinki mam Kończenie instalacji. I nie wiem czy zostawić to tak i czekać czy może spróbować jeszcze raz lub zainstalować Windowsa na pena od nowa?

O instalacja się zatrzymała i wyskoczył komunikat:
Windows could not configure one or more system components. To install Windows, restart the computer and then restart the installation.
To zrobię jak radzą i zobaczymy.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy doskonały Program Magazynowy LoMag

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host