Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.
Ipad MINI - plotki o nim
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
KITT
Przyjaciel
Offline

Reputacja: 33

 0     0    
1   04-07-2012   14:56   
Witam 1


Jeszcze rok temu na rynku nie liczyły się praktycznie żadne tablety poza iPadem. Rosnąca popularność Androida, jak i również coraz niższe koszty produkcji sprawiły, że tablety z platformą Google'a stawały się coraz popularniejsze. Choć żaden z nich nie zdetronizował do tej pory iPada, tak jednak udział iGadżetu na rynku tabletów znacznie zmalał, do 62,8% (według danych firmy Display Search za pierwszy kwartał tego roku). Jesienią tego roku spodziewamy się również tabletów z Windows 8 i Windows RT, które z pewnością również nieco nadszarpną udziały iPada.

Apple oczywiście zdaje sobie sprawę z "zagrożenia" i od wielu miesięcy rzekomo testuje iPada Mini, który będzie mniejszym wariantem popularnego tabletu, a co za tym idzie, również tańszym. Nie ukrywajmy, ale nowy iPad kosztuje ponad dwa tysiące złotych. Z kolei tablety z Androidem możemy nabyć już za kwotę nawet niespełna 200 złotych. Oczywiście trudno tutaj porównywać funkcjonalność obu urządzeń, ale wielu użytkowników nie potrzebuje po prostu nic więcej. Remedium na te problemy ma być mały iPad, który wstrzeli się w tak zwany rynek środka.

O iPadzie Mini mogliśmy zasłyszeć już wiele miesięcy temu, jeszcze przed marcową premierą tabletu z Retiną. Teraz z kolei serwis Bloomberg raportuje, że gadżet zadebiutuje na rynku już w okolicy października (zapewne w tym czasie co iOS 6) i co ciekawe, koncept małego iPada w Cupertino istnieje już od dwóch lat! Powstał zaraz po tym, jak na rynek trafił pierwszy iPad. Miniaturyzacji tabletu z iOS przeciwny był jednak nieżyjący Steve Jobs. Tim Cook zdaje się mieć jednak na ten temat inne zdanie.
Według raportu Bloomberg iPad Mini ma mieć ekran IGZO o przekątnej od 7 do 8 cali (warto dodać, że na przestrzeni ostatnich miesięcy mówiono najczęściej o wyświetlaczu 7,85 cali) oraz rozdzielczość znaną z iPada 2, czyli 1024 x 768 pikseli. Spekuluje się również, że gadżet będzie miał jeden gigabajt pamięci RAM oraz 32 nm procesor A5, który znamy z odświeżonego w tym roku iPada 2.

[Obrazek: ipad-mini-560x390.png]

Plotki pochodzą z serwisu Komputerawiat.pl
admin
Administrator
Offline

Reputacja: 266

 0     0    
2   04-07-2012   15:39   
Myślę, że to przyniosłoby firmie wielu nowych klientów 1
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host