Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Jaki telefon do 1000 zł?
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
Wodnik Szuwarek
Przyjaciel

Reputacja: 18

0     0    
51   15-05-2013   22:16   
Jak czytasz recenzję jakiegoś smartfona to najlepiej z kilku źródeł, a nie z jednego. Polecam też wideo recenzje na youtube. Wcześniej miałem gorszą odmianę obecnej Xperii, czyli U. Ten mały zetafon nigdy nie sprawiał mi problemu. Przy umiarkowanym korzystaniu bateria trzymała nawet 3 dni. Poza tym, Sony ma najlepszą i najlżejszą nakładkę. Jednak do 1000zł polecam ci Nexus 4, bez nakładek i zbędnych śmieci. Ten telefon miał kilka wad na początku, ale z czasem zostały wyeliminowane. Bateria przy umiarkowanym korzystaniu trzyma 1,5-2 dni. No i najważniejsze, czysty Android działa jak błyskawica. Żaden telefon z jakąkolwiek nakładką nigdy nie będzie tak działał, bo producenci wola wciskać swoje śmieci. To samo masz w laptopach. Pełno zamulającego syfu od producenta i trzeba instalować czysty system.
zigi7
Użytkownik

Reputacja: -4

0     0    
52   17-05-2013   14:23   
Zgadzam się nexus to zacny telefon, nie wiem jak jest z ceną jeśli chodzi o abonament i mixa. Które z rozwiązań jest lepsze abonament czy mix?
Wodnik Szuwarek
Przyjaciel

0     0    
53   17-05-2013   16:14   
A nie wiem. Ja mam od zawsze abonament 1
zigi7
Użytkownik

0     0    
54   17-05-2013   16:55   
a ja mixa może przjdę na abonament ale chyba w play, jesteś w play może?
obecnie jestem w plusie
Wodnik Szuwarek
Przyjaciel

0     0    
55   17-05-2013   21:55   
No niestety, ja w Orange od 2004 1
zigi7
Użytkownik

0     0    
56   13-06-2013   10:02   
kupiłem lg l9 po zastanowieniu i namyśle oraz przeczytaniu kilku rzeczy o tym fonie...

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host