Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Kofeina sklep Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.
Tonery i tusze do drukarek

Lumia 640 XL z Windows 10 Mobile - problem z ekranem podglądu
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
Black
Ekspert

Reputacja: 351

0     0    
1   20-05-2016, 14:00   
Edytuj ten post      Cytuj     
Przyszedł czas na reset mojej 640 XL, a po resecie zdziwienie... Z menu dodatków znikło kilka ustawień w tym ustawienia ekranu podglądu. Wcześniej mogłem zmieniać czas i sposób wyświetlania, a teraz mam na sztywno ustawione 15 minut. Sam ekran wygląda jak ten z 8.1 (zegar i powiadomienia). Próbowałem instalacji Glance Screen ze sklepu ale "Ta aplikacja została zablokowana zgodnie z zasadami firmy". Kombinowanie z SysAppPusher i sposób z instalacją witaminki przez Windows phone application deployment 8.1 korzystając z trybu dewelopera też nie pomogło. Wiem że to dość częsty problem, może znalazł ktoś na to jakiś skuteczny sposób, bo już ręce opadają...

Edytowano 20.05.2016 13:56

Nie chciałem robić tego w ciemno bo to żmudny i złożony proces, ale w końcu się zdecydowałem i warto było.

Instalacja 8.1 za pomocą Windows Device Recovery Tool po kablu z poziomu komputera, następnie aktualizacja do 10 z poziomu smartfona i brakujące opcje w tym ustawienia ekranu podglądu zostały przywrócone. To tak na przyszłość dla innych użytkowników.
Marynarz
Ekspert

Reputacja: 458

0     0    
2   20-05-2016, 22:23   
a to ciekawe, bo ja po wypuszczenie "oficjalnej" wersji 10 robiłem HR i wszystko było OK. Widać po raz kolejny jakiś odosobniony przypadek 5
Black
Ekspert

Reputacja: 351

0     0    
3   21-05-2016, 08:52   
Dobrze masz, podobno zależy to od wersji sprzętu. Oczywiście ja musiałem trafić na tą "gorszą"... Mam nadzieję że MS to w końcu poprawi, bo podłączanie do komputera za każdym razem gdy potrzebny jest reset i przechodzenie żmudnej procedury aktualizacji jest dość uciążliwe i może kiedyś skończyć się tragicznie dla mojej Lumii.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Szkolenia dla farmaceutów

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group
Biznes-Host