Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Kofeina sklep Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Lumia 650 - 950
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 292

0     0    
1   08-07-2016, 23:14   
Edytuj ten post      Cytuj     
Hejka...

Przyczaiłem się na zakup nowej słuchawki... no i chodzą mi po głowie dwa modele Lumia 650 - Lumia 950

Znam różnice w parametrach... ale czy ktoś z was miał może w łapkach oba modele, czy dopłata do 950tki jest tego praktycznie warta ??? Na telefonie nie będę grał, więc argument działania kilku gier więcej odpada...

Co myślicie ??? 1
Black
Ekspert

Reputacja: 351

1     0    
2   09-07-2016, 09:49   
Ja miałem i gdybym chwilę wcześniej nie kupił 640XL to chyba bym się skusił na 650. Lumie "nowej generacji" prezentują się pięknie pod względem designu (zarówno 650 jak i 950) Jeżeli nie przeszkadzają ci różnice w parametrach, szczególnie aparat i wyświetlacz bo są to niewątpliwe atuty 950, to bierz 650. Różnica w cenie jest trochę przesadzona względem różnicy w parametrach, a obie słuchawki prezentują się pięknie i dobrze leżą w dłoni.
Marynarz
Ekspert

Reputacja: 457

1     0    
3   09-07-2016, 12:27   
tak jak napisałeś... gdybym nie kupił 640XL to faktycznie bym chyba teraz brał 650. Miałem ją w rękach i powiem szczerze, do codziennego używania (telefon, komunikatory, net, filmy, muzyka, zdjęcia) w zupełności by się sprawdziła 1

Ale na razie nie myślę o zmianie (no chyba że pojawi się Surface Phone 5 ) bo jestem bardzo zadowolony z XL'ki 3
Black
Ekspert

Reputacja: 351

0     0    
4   09-07-2016, 15:15   
Marynarz napisał(a):chyba że pojawi się Surface Phone

Też na niego czekam 5
Marynarz
Ekspert

Reputacja: 457

1     0    
5   09-03-2017, 21:15   
naprawdę sam nie wiem jak to się stało...

a stało się za sprawą promocji x-kom, tak zakupiłem Lumia 950XL + stacja Continuum HD500 za 1299zł 1

Powiem tylko jedno, aparat foto wymiata! no i sam telefonik także... jest zauważalna różnica w czasie uruchamiania aplikacji firm trzecich (Facebook, Messanger, Instagram, gry itd.)
Po za tymi rzeczami Windows Phone jak to Windows Phone 2

A swoją drogą moja lekko ponad roczna L640XL idzie na sprzedaż, jeszcze jest gwarancja. Ale więcej napiszę w odpowiednim do tego wątku.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Szkolenia dla farmaceutów

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group
Biznes-Host