Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Lumia 920 i brak aktualizacji w sklepie
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
mati150_92
Ekspert

Reputacja: 340

0     0    
1   16-11-2013, 10:55   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam zakupiłem lumia 920 i po ok 2 godzinach użytkowania telefonu przez wifi dalej nie wykrywa sklep aktualizacji aplikacji wrr. Musiałem sam szukać aplikacji jakie posiadam w telefonie i je aktualizować ręcznie. Wiem że takie problemy nie tylko występują w mojej Lumi lecz u mojej dziewczyny w 520 jest podobnie niektóre pojawiają się po długiej nieobecności a niektóre przez przypadek się natrafi ręcznie. Od czego jest to zależne ? Trzeba mieć całymi dniami włączoną transmisje danych żeby aktualizacje się wyszukiwały czy jak ?
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 322

0     0    
2   16-11-2013, 13:20   
Z moich obserwacji wynika iż jest ustalona godzina kiedy sprawdza te aktualizacje - w moim przypadku to ~10 rano ^^ Wtedy zawsze mi znajduje. Aczkolwiek nigdzie nie idzie znaleźć żadnych informacji na ten temat.
mati150_92
Ekspert

0     0    
3   16-11-2013, 14:16   
Trochę brak mi tu funkcji znajdź aktualizacje czy jakiegoś odśwież 11 może zaryzykuje i włączę pakiet transmisji danych i wtedy się okaże. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to chętnie wysłucham. Bo ogólnie w sieci nikt o tym nie pisze.
Antyhaker
Redaktor

0     0    
4   16-11-2013, 15:24   
Tutaj nie ma żadnych pomysłów - tak jest i już ^^ To samo miałem na WP7.x, z tym że tam miałem inne godziny (co jest w sumie dziwne i zalatuje "automatyczną konserwacją" z Windowsa). MOŻE coś z tym zrobią wreszcie w WP8.1 - nie pozostaje nic innego jak na razie się z tym pogodzić i odpalać dostęp do neta w określonych porach jak ja ^^
mati150_92
Ekspert

0     0    
5   16-11-2013, 16:43   
Spróbuje jutro od 9 włączyć neta i zobaczyć czy coś pomogło a powiedz mi korzystasz z transmisji danych czy włączasz przez wifi ?
Antyhaker
Redaktor

0     0    
6   16-11-2013, 17:46   
W tym przypadku wi-fi.
raximus
Przyjaciel

Reputacja: 29

0     0    
7   17-11-2013, 01:37   
Czemu nie korzystasz z transmisji danych? Masz smarfona bez neta? Wybacz, ale to kiepski pomysł;p
Włącz sobie jakiś pakiet, nawet za 5zł, spokojnie starczy na miesiąc.
Antyhaker
Redaktor

0     0    
8   17-11-2013, 03:02   
Ale że to do mnie? Korzystam, po prostu na uczelni mam wi-fi więc nie potrzebuje z pakietu czerpać - pakiet tylko w terenie jest używany.
mati150_92
Ekspert

0     0    
9   17-11-2013, 19:33   
Mam pakiet za 7zł non stop w plusie 100mb jak się skończy to transmisja się zmniejsza ale net dalej jest. Dzisiaj nie miałem żadnych powiadomień 11 wgl skąd mam wiedzieć czy mam wszystkie apki zaktualizowane czy nie lub systemowe opcje bo raczej systemowe opcje w sklepie nie występują.
Antyhaker
Redaktor

0     0    
10   17-11-2013, 21:36   
Apki od Nokii możesz aktualizować przez Sysapp Pusher, na resztę musisz po prostu czekać xP

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Optyka myśliwska

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group
Biznes-Host