Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Tonery i tusze do drukarek Notariusz Katowice Adwokat Katowice

Microsoft Lumia 535 pomoc
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
kazik
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   31-03-2015, 20:19   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość mam pare pytań,ponieważ jest do moja pierwsza styczność z wp otóż posiadam lumie 535 i mam pytanie jak zwiększyć głośność podczas słuchania muzyki czy można poprzez jakiś program czy może po prostu jest jakiś equalizer czy to jest nie do przeszkodzenia i generalnie mój model słabo gra i ostanie pytanko czy jest możliwość odblokowania softu mam 8,1 dziękuję z góry za odpowiedzi
Surface fan
Ekspert

Reputacja: 107

0     0    
2   31-03-2015, 20:25   
Na sam początek. Źle zatytułowany temat. Mógłby być np. "Microsoft Lumia 535 - pytania początkującego użytkownika".
Teraz co do problemu. Słuchając muzyki przez słuchawki najprościej zwiększyć głośność przez przycisk Volume+. Jeśli chcesz "pobawić się" dźwiękiem, poprzez wyciszenie lub wzmocnienie wysokich lub niskich tonów to wejdź w Ustawienia -> audio -> korektor. Tam będziesz mieć "ustawienia wstępne" i możesz tam wybrać opcję "głośność".
Co do odblokowania softu. Nie da się.
Jeśli można byłoby wiedzieć w jakim celu chciałbyś odblokować soft? Być może jest inne rozwiązanie.
kazik
Użytkownik

0     0    
3   31-03-2015, 20:45   
Bawiłem się ustawieniami audio , przyciskami,także mam po prostu przyzwyczajenie z androida,że głośno gra mi muzyka a tutaj pewnego progu nie mogę przeskoczyć nawet u siostry na noki lumii 520 głośniej muzyka chodzi mam słuchawki sony mdr xb 600 na lg grają wyśmienicie tu o wiele gorzej co do odblokowania to po prostu mam takie przyzwyczajenie z androida ,że miałem uprawnienia i usuwałem niechciane apki gdzie przy normalnym koncie nie było możliwości ale korzystałem z oficialnego softu i w takim samym celu tu chciałem odblokować admina
Surface fan
Ekspert

0     0    
4   31-03-2015, 20:59   
Android, a Windows Phone to dwie inne filozofie. Android jest stworzony do modyfikowania i innych programistycznych rzeczy. Natomiast Windows Phone to system prosty zamknięty do którego Microsoft jeszcze nie dał całkowitego (jak w androidzie) dostępu, więc takich rzeczy jak usunięcie systemowych aplikacji nie da się zrobić.

Jeśli chodzi o dźwięk. Zapewne myśl Microsoftu przy ograniczeniu dźwięku brzmiała następująco: "Aby uchronić użytkownika naszego systemu, ograniczymy głośność, aby ten nie doznał uszczerbku na zdrowiu żeby nas nie zaskarżał, gdy straci słuch". Tutaj też raczej nic nie da się zdziałać.

Send from Nokia Lumia 820 with Windows Phone 8.1
kazik
Użytkownik

0     0    
5   31-03-2015, 21:14   
Dzięki za odpowiedzi pomyślałem o kupnie nowych słuchawek może to pomoże co do łamania systemu to widziałem posty ludzi którzy złamali system wiec się da ale nie mam zamiaru sobie sprzętu zepsuć pozdrawiam
Surface fan
Ekspert

0     0    
6   31-03-2015, 21:21   
Być może mieli Windows Phone 7.
Nie wiem, czy kupno nowych słuchawek w czymś pomoże, ale możesz przed kupnem poprosić o przetestowanie w sklepie, bo według mnie byłaby to strata pieniędzy, gdyby zmiana słuchawek nic nie dała.
kazik
Użytkownik

0     0    
7   31-03-2015, 22:02   
co do dźwięku sprawa się wyjaśniła pomógł restart urządzenia
kazik
Użytkownik

0     0    
8   01-04-2015, 17:14   
mam do cb jeszcze jedno pytanko mógł byś wytłumaczyć mi czemu raz mi gra muzyka głośniej raz ciszej mam poustawiony equalizer i wp 8,1 z najnowszą aktualizacją
Surface fan
Ekspert

0     0    
9   01-04-2015, 17:33   
Wejdź w ustawienia -> audio -> ulepszenia i zaznacz opcję "wyrównywanie poziomu dźwięku".
kazik
Użytkownik

0     0    
10   01-04-2015, 19:26   
mam tylko opcje wirtualny dźwięk przestrzenny i obróć aby wyciszyć

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host