Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Kofeina sklep Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.
Tonery i tusze do drukarek

Nieudana Aktualizacja Systemu (80070718)
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
kunkyo
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   28-07-2015, 15:18   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam, otóż mam pewien dziwny problem, a mianowicie chodzi o aktualizację systemu. Posiadam Win 8.1 pro 64 bity na moim lapku i próbuję go zaktualizować do najnowszej wersji. Instaluje tylko ważne aktualizacje: pobieram, instaluję, restart zatrzymałem się na aktualizacjach opublikowanych dnia: od grudnia 2014 do lipca tego roku) . Wygląda, że jest w porządku ale gdy wchodzę w Windows Update to w linijce "Aplikacje zostały zainstalowane: Dzisiaj o godzinie XX:XX widnieje napis niepowodzenie". W historii Aktualizacji też wszędzie jest "niepowodzenie" w szczegółach błędu widnieje kod 80070718. A witryna Windowsa sugeruje aby użyć WindowsUpdateDiagnostic co też zrobiłem, w raporcie jest napisane, że błędy zostały naprawione ale po ponownym uruchomieniu i aktualizacji dalej jest to samo. Nie wiem czy mam na siłę instalować te aktualizacje co trwa w nieskończoność, ale na naprawienie tego brak mi już pomysłu. No i system jest w świeży (format). Instalowałem je też z wyłączonym Defenderem i zaporą ale nie widzę różnicy. Jakieś pomysły?
Pozdrawiam.

Załączone pliki

Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 297

0     0    
2   28-07-2015, 15:54   
Poszukaj, czy przy każdej z poprawek jest ten sam błąd... jeśli znajdziesz jakąś z innym to zainstaluj ja pojedynczo... wtedy spróbuj resztę.
kunkyo
Użytkownik

0     0    
3   28-07-2015, 21:30   
Każda jest z tym samym błędem, gdy instaluje każdą z osobna to wtedy jest "powodzenie" może to jakoś zaktualizuje jadna za drugą 20 razy resetując lapka zamiast raz1
I chyba zły dział
kunkyo
Użytkownik

0     0    
4   29-07-2015, 20:11   
Problem rozwiązany. Temat do zamknięcia.
Rozwiązanie: Wyłączenie " zarządzania przydziałami" na partycji systemowej

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Szkolenia dla farmaceutów

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group
Biznes-Host