Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Notariusz Katowice

Oczyszczanie dysku
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
lukcio29
Przyjaciel

Reputacja: 0

0     0    
1   03-05-2018, 10:29   
Edytuj ten post      Cytuj     
Mam zainstalowaną nanjowszą aktualizację 1803 dla Windows 10 (mam Windows 10 Pro 64bitowy) i kiedy wchodzę we właściwości dysku systemowego(dysk C  SSD120GB z zainstalowanym systemem) i we właściwoci dysku C wybieram oczyszczanie dysku,nie ma nic odnośnie usuwania plików systemowych(a chciałbym sprawdzić ile zajmują miejsca na dysku i ewnwtualnie usunąć zbędne pliki systemowe).Czy opcja czyszczenia dysku systemowgo i usuwania plików systemowych została usunięta w najnowszej aktualizacji Windows 10 lub jak wybierając dysk systemowy/właściwości/oczyszczanie dysku mieć możliwość oczyszczenia dysku i usunięcia zbędnych plików systemowych?
jamot
Przyjaciel

Reputacja: 22

0     0    
2   03-05-2018, 11:51   
U mnie taka opcja jest i  działa - nic nie zostało usunięte.
lukcio29
Przyjaciel

0     0    
3   03-05-2018, 12:23   
To u mnie jak wybiorę właściwości dysku C,potem Oczyszczanie dysku,wyświetla mi się okno gdzie mam dwie zakładki: Oczyszczanie dysku i Więcej opcji.W pozycji Oczyszczanie dysku nie ma nic odnośnie usuwania plików systemowych,a chciałbym sprawdzić ile miejsca zajmują na dysku i zbędne pliki systemowe usunąć.
Dexter
Użytkownik

Reputacja: 1

0     0    
4   04-05-2018, 10:38   
Windows 10 Pro x64 (1803) u mnie jest i tak to wygląda:

resim
GoOx
Przyjaciel

Reputacja: 99

0     0    
5   04-05-2018, 15:36   
Po wybraniu partycji systemowej powinieneś mieć przycisk "Oczyść pliki systemowe", dopiero wtedy np. stare instalacje będą widoczne
lukcio29
Przyjaciel

0     0    
6   05-05-2018, 10:24   
Niestety po instalacji aktualizacji 1803 kiedy wybieram dysk systemowy(dysk C,partycja systemowa,zainstalowany Windows 10 Pro 64bitowy),potem właściwości,następnie oczyszczanie dysku,nie wyświetla mi się przycisk Oczyść pliki systemowe.Nie wiem co moge zrobić by po instalacji aktualizacji 1803 mieć możliwość oczyszczenia plików systemowych z dysku C(dysk systemowy)?
stens
Przyjaciel

Reputacja: 60

0     0    
7   05-05-2018, 10:36   
Wpisz w notatnik   >  %Systemroot%\system32\cmd.exe /c cleanmgr /sageset:65535 & cleanmgr /sagerun:65535  <
 i "zapisz jako wszystkie pliki " czyszczenie dysku.bat    i uruchom, zaptaszkuj wszystko. Albo wklej komendę w "uruchom"

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host