Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Office 2013 Problem Rozwiązany !!!
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
fwc505
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   11-02-2013   00:57   
Witam!!! Rozwiązałem problem z Office 2013 tkwi on w tym że jeśli ktoś miał wcześniej aktywowany inny pakiet Office Np. 2003,2007 czy 2010 to się nie da aktywować 2013 na Windows 8, trzeba robić system od nowa aby aktywować wersję 2013. Myśląc logicznie inne wersje aktywowane zostawiają śmiecie po aktywacji które nie dopuszczają do aktywacji najnowszej wersji Office 2013. Mam nadzieje że pomogłem pozdrawiam !! 3

admin dodał notatkę do tego postu:
Mogłeś napisać w wątku, który dotyczy tego problemu, a nie zakładać nowy 2
bogymen1015
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
2   11-02-2013   23:59   
Gadasz głupoty i wprowadzasz innych w błąd teraz połowa osób przyzna Ci racje i w pośpiechu będzie robiła formata by zainstalować offica 2013. Pisałem w poprzednim temacie że rozwiązałem problem z aktywacją wystarczyło tam spojrzeć ale powtórzę żeby inni też wiedzieli wystarczy ściagnąć pierwszą lepszą wstawkę np. z megawarez i aktywować go najnowszym kmsnano z prawami administratora w tej chwili chyba wersja 24 jeżeli wyszła nowa to ją pobrać i już pakiet office jest aktywowany na stałe. Ja miałem na komputerze office 2010 aktywowanego (windows 8) i co? aktywowałem wersje 2013 bez problemu jeżeli nadal nie wiecie jak to mogę pomóc i nie pisz więcej bzdur. Pozdrawiam 1
serenity20
Użytkownik

Reputacja: 1

0     0    
3   12-02-2013   14:30   
format dobry na wszystko 3 a jak 5

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host