Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Tonery i tusze do drukarek Notariusz Katowice Adwokat Katowice

Office 365 problem z uruchomieniem aplikacji
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
arkadio95
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   19-10-2017, 21:24   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam jestem studentem i dostałem możliwość instalacji office 365 PRO. Po zalogowaniu się na portal i pobraniu odpowiedniej wersji (64bit, język polski), rozpocząłem instalacje oprogramowania. Cały proces trwał krótko i zakończył się powiadomieniem o pozytywnej treści: Instalacja zakończyła się sukcesem..... . Niestety w tym miejscu kończy się przyjemna część. Przy próbie uruchomienia, któregokolwiek programu (Wrod, Powerpoint itd.) na moim pulpicie pojawia się komunikat: "aplikacja nie została właściwie uruchomiona 0xc0000142". Teraz przedstawię metody, które już próbowałem zastosować. 
- reinstalacja oprogramowania
- sprawdzenie zgodności plików systemowych
- usunięcie plików tymczasowych
- zmiana uprawnień wszystkim grupom użytkowników na pełną kontrolę
- użycie funkcji napraw dla pakietu office
- stosowałem program Aio-runtimes
- próbowałem również znaleźć nieprawidłowe pliki .dll za pomocą programu dependency walker, niestety nie znalazł nieprawidłowości
-usuwałem też pliki .dll z folderów windows32 i syswow64 i reinstalowałem je za pomocą bibliotek z strony windowsa
Niestety w tym momencie w grę nie wchodzi reinstalacja systemu.
Jedyną dobrą wiadomością jest to że mogę uruchomić każdą z aplikacji pakietu office jeżeli użyje funkcji uruchom jako Administrator.
Niestety inni użytkownicy nie mogą korzystać z aplikacji bez moje obecności, co jest bardzo uciążliwe.
Jeżeli ktoś wie jak rozwiązać problem bardzo proszę o pomoc.
Sierek
Użytkownik

Reputacja: 4

0     0    
2   19-10-2017, 21:43   
U mnie wersja 64 bit nigdy nie dała się uruchomić. Spróbuj wersję 32 bit - tak z resztą zaleca sam Microsoft.
Marynarz
Ekspert

Reputacja: 459

0     0    
3   20-10-2017, 08:37   
zapewne masz "zawalony" system.. i jak zwykle polecam mój zestaw w takiej kolejności :

- adwcleaner
- malwarebytes
- ccleaner
- skanowanie antywirusem - OMIJAĆ AVAST! bo to największe zło 13
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 304

1     0    
4   20-10-2017, 12:03   
64 bity jak najbardziej działa poprawnie... zalecenia MS dotyczą dostępności wtyczek...

Czytając hasło "zmiana uprawnień wszystkim grupom użytkowników na pełną kontrolę" już zapala mi się czerwona lampka... wnioskuję, że tradycją jest u ciebie niepotrzebne grzebanie w uprawnieniach do katalogów systemowych... skoro działa jako administrator to znaczy, że wcześniejsze zabawy zmiany uprawnień nie były pewnie zbyt przemyślane...

Generalnie w uprawnieniach do katalogów systemowych nie należy grzebać chyba, że na prawdę wiesz co robisz i ma to jakiś głęboki cel... a 99% przypadków które znam wynikały z bezmyślnego klikania w myśl zasady "bo tak"...

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group
Biznes-Host