Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Kofeina sklep Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Phablet Nokia Lumia 1520 na zdjęciach w porównaniu Z...
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
Marynarz
Ekspert

Reputacja: 457

0     0    
1   09-09-2013, 10:51   
Edytuj ten post      Cytuj     
Serwis "The Verge" pokazał zdjęcia nadchodzącego Phabletu Nokia Lumia 1520 w porównaniu ze smarfonem Sony Xperia Z (a także iPad mini).

W pierwszej kolejności phablet ma się pojawić w amerykańskiej sieci AT&T pod nazwą kodową Bandit.
W listopadzie urządzenie powinno być dostępne u pozostałych operatorów.
(ja już nie mogę się doczekać tego modelu na rynku 8) )

Jak widać na zdjęciach Windows Phone 8 (GDR3) wspiera rozdzielczość Full HD, dodatkowo Phablet robi zdjęcia (jednocześnie!) w rozdzielczości 5 megapikseli i 16 megapikseli.

Pełna galeria poniżej...

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

źródło - theverge.com
Black
Ekspert

Reputacja: 351

0     0    
2   13-09-2013, 22:47   
Lumia 1520 ma zostać oficjalnie zaprezentowana 26 września, wg, źródła do którego dotarło eveleaks
Miskov
Użytkownik

Reputacja: 3

0     0    
3   15-09-2013, 11:38   
Ciekawe ile będzie kosztować i jak szybko będzie dostępna do kupienia 1

Może bym poczekał i sprawił sobie to cacko zamiast 925 ;d
effe
Użytkownik

0     0    
4   01-12-2013, 23:17   
Już jutro stanę się posiadaczem tego cudeńka 1
Przechodzę z Nokii Lumia 1020, po prostu przyda mi się większy ekran.
Będę miał chwilkę to napiszę krótką recenzje 1
svistu
Użytkownik

Reputacja: 7

0     0    
5   02-12-2013, 12:42   
@effe: szkoda, ze L1020 recki nie zrobiłeś 2 Ale z niecierpliwością czekamy(y) na reckę L1520 1 Jeżeli do tego czasu nie pozbędziesz się L1020 to może warto zrobić porównanie aparatów?
effe
Użytkownik

0     0    
6   03-12-2013, 14:59   
Witam,
Niestety Nokie L1020 wczoraj wysłałem kupującemu, po czym zakupiłem L1520. Ciężko coś na tą chwilę powiedzieć, korzystam z tego modelu dopiero od kilkunastu godzin.
Mam jednak mały problem z czułością ekranu. Tzn, kiedy jesteśmy na głównym pulpicie z kafelkami i np. chcę palcem przewinąć góra dół, to często się zdarza, że uruchamia mi się aplikacja. Często dzieje się to również w liście aplikacji. Kolejną sprawą jest, że ekran nie zawsze reaguje kiedy 2x na niego kliknę palcem w celu wybudzenia. Wiem, że na L1020 takiego problemu nie miałem.
Może ktoś się orientuje co może być nie tak?

Poza tym problemem mogę powiedzieć, że telefon zachowuje się perfekcyjnie. System działa jak błyskawica, aplikacje, aparat uruchamiają sie dosłownie w moment. Sam ekran to bajka, wielki, przejrzysty, idealny. Rozdzielczość Full HD robi swoje, nie rozumiem kompletnie ludzi, którzy piszą w internecie, że ekran to przestarzała technologia. Hmmm, no być może, ale jakość rewelacja1

Co do aparatu, mogę powiedzieć, że nie zauważyłem aby był specjalnie gorszy od tego z L1520, powiem więcej, nawet jak dla mnie jest lepszy, ponieważ samo zapisywanie zrobionego zdjęcia trwa o wiele krócej, pewnie dlatego, że rozdzielczość jest 2x niższa. Dla mnie jednak wazniejsza jest szybkość reakcji, posiadałem iPhone'a 5/5s i tam szybkość jest nie do pobicia.

Jeśli chodzi o o jakość dźwięku to nie mam zastrzeżeń. Głośniczek gra czysto, głośno (wystarczająco) i bez zniekształceń. Słuchawek jeszcze dokładnie nie przetestowałem, ale z tego co widzę nic się nie zmieniły względem L1020.
Przetestuje jeszcze dokładniej i dam znać co i jak, mam nadzieję, że nie będę musiał wymieniać go przez ten problem, który opisałem na początku.
gbbsoft
Przyjaciel

Reputacja: 60

0     0    
7   03-12-2013, 15:39   
A może masz GDR3? U mnie (Lumia 920) też są pewne drobne problemy z obsługą palca. Pojawiły się po instalacji GDR3. Myslę, że GDR3 to beta i będą niedługo poprawki, szczególnie w driverach Nokii..
effe
Użytkownik

0     0    
8   03-12-2013, 17:15   
Chyba tak, jeśli Black to GDR3?
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 324

0     0    
9   03-12-2013, 17:37   
Na bank masz GDR3, bo L1520 jest sprzedawana z Black (GDR3 + dodatki Nokii). U mnie też problemy na tym preview GDR3 - często szczypnięcie łapie dopiero za drugim razem ^^
effe
Użytkownik

0     0    
10   03-12-2013, 17:39   
Czyli puki co nie mam co panikować?

kolejnym problemem jest aplikacja Here City Lens, niestety nie chce się zainstalować na tym modelu. Czyżby to też wina GDR3?

Podczas próby ściągnięcia aplikacji wyskakuje błąd: kod błędu 805a0194

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Szkolenia dla farmaceutów

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group
Biznes-Host