Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Tonery i tusze do drukarek

Próbka tekstu - L800 vs L820
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 327

0     0    
1   04-08-2013, 13:20   
Edytuj ten post      Cytuj     
Często i gęsto ludzie zadają sobie - wydawałoby się proste - pytanie – tani i stary, czy droższy i nowszy? Wiadomo że najlepszym wyborem byłby ten mityczny „złoty środek” – połączenie obu przeciwległych względem siebie wyborów, dlatego ZAZWYCZAJ ludzie starają się pogodzić te dwa pozornie odległe sobie fronty – cena oraz możliwości ich wymarzonego sprzętu. Pewnego dnia, gdy moja „świadomość technologiczna” trochę urosła, również stanąłem przed takim wyborem. Miałem wiele sprzętu do wyboru – coś taniego i sprawdzonego z Androidem, lub coś taniego i względnie nowego (i dość nielubianego) z Windows Phone. Oczywiście Symbiana i MeeGo odrzuciłem już na starcie, przez brak dalszego rozwoju, a iOS odpadł przez wzgląd na cenę. Wybór był oczywiście trudny, lecz przez wzgląd na rosnącą popularność Androida i jego duże możliwości personalizacji, wybrałem Windows Phone. Wydaje się to nielogiczne, lecz wbrew pozorom – im więcej mamy możliwości, tym bardziej jesteśmy sfrustrowani nie mogąc się na coś zdecydować (oczywiście pomijam takie „przypadki” którzy się tym interesują). Natomiast co się tyczy samej popularności – po prostu jeśli nie muszę, to unikam tego co w moim rozumowaniu jest przeznaczone dla mas, bo jeśli coś jest do wszystkiego i dla każdego, to … no wiecie co mam na myśli.

I jak? Będzie? xd

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group
Biznes-Host