Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Tonery i tusze do drukarek Notariusz Katowice Adwokat Katowice

Probem z uruchomieniem komputera
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
lukcio29
Przyjaciel

Reputacja: 0

0     0    
1   25-11-2017, 18:06   
Edytuj ten post      Cytuj     
Dziś(25.11.2017) w godzinach przedpołudniowych komputer działał bez problemu.Kiedy po kilku godzinach nieużywania włączyłem go ponownie,w momencie jak pojawia się logo Windows (mam dysk SSD 120GB i na nim zainstalowany Windows 10 Pro 64bitowy),nagle pojawia się niebieski ekran z informacją,że komputer napotkał błąd i na tym ekranie pisze:
Kod zatrzymania: KMODE EXCEPTION NOT HANDLED
Udało mi się raz uruchomić narzędzia do naprawy systemu,ale jak wybrałem przywracanie sytemu za pomocą punktu przywracania,wyświetliło mi się okno z informacją o tym,że mam nieaktywną ochronę systemu,czyli nie działa przywracanie systemu za pomocą punktów przywracania.Próbowałem też uruchomić komputer w trybie awaryjnym,niestety komputer nie uruchomił się w trybie awaryjnym.Raz nawet po restarcie komputer się uruchomił,ale był czarny ekran i widoczny jedynie kursor myszki.
Co mogę zrobić z opisanym problem,tak by bez problemu uruchomić komputer,gdy nie działa mi przywracanie komputera za pomocą punktów przywracania?
Liczę na pomoc i bardzo dokładną odpowiedź   Dziękuję
Mam problem z edycją postów więc piszę odpowiedź
Udało mi się uruchomić komputer w trybie awaryjnym,ale nie mogę przywrócić komputera za pomocą punktów przywracania,bo mam wyłączoną ochronę systemu.
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 304

0     0    
2   25-11-2017, 19:51   
Czy po ponownym uruchomieniu z trybu awaryjnego system wstaje raz prawidłowo ???
lukcio29
Przyjaciel

0     0    
3   25-11-2017, 20:33   
Udało mi się uruchomić komputer w trybie awaryjnym.Postanowiłem odinstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej:sterowniki nvidia 388.31 oraz antywirus i po tym uruchomiłem ponownie komputer,który sie uruchomił,bo wyświetlił się pulpit.Zainstalowałem stare sterowniki do karty grafiki nvidia 388.13,ponownie uruchomiłem komputer i jak na razie działa.
Andrzej.K
Moderator

0     0    
4   25-11-2017, 20:58   
Ten problem może występować gdy któryś ze sterowników nie potrafi poprawnie wrócić ze stanu uśpienia/hibernacji...
lukcio29
Przyjaciel

0     0    
5   26-11-2017, 17:30   
Chyba problem powodował najnowszy sterownik nvidia do karty graficznej(choć do końca nie jestem pewny),więc zainstalowałem poprzednią wersję 388.13 i jak na razie komputer PC uruchamia się i działa.Teraz tak zastanawiam się czy instalować ponownie program antywirusowy,który odinstalowałem w związku z problemem opisanym w #1 poście.
Czemu mam tak,że czasem na komputerze nie działa przywracanie za pomocą punktów przywracania(przydatne przy problemach z systemem Windows),bo według systemu Windows 10 mam wyłączoną ochronę,którą trzeba włączyć dla dysku C(dysk SSD z zainstalowanym systemem Windows 10 Pro 64bitowy)?
Pytanie zadałem odnośnie problemu opisanego w #1 poście.
krzysiek255
Użytkownik

0     0    
6   26-11-2017, 18:15   
ja tam działam na Windows Defender oczywiście win10
Andrzej.K
Moderator

0     0    
7   26-11-2017, 18:18   
Podsumowując...

Q: Dlaczego przywracanie nie działa gdy ochrona jest wyłączona ?

A: Gdy ochrona jest wyłączona, przywracanie nie działa.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group
Biznes-Host