Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Notariusz Katowice

Problem. Nokia Lumia 635 "spróbuj ponownie za 203819 minut"
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
kat.miszczak
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   10-10-2014, 19:54   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam,
Mam problem z Nokią Lumią 635. Używam tego wdzięcznego telefonu słownie od: dwóch dni. Wszystko zdawało się być względnie w porządku, mimo, że dwukrotnie samodzielnie zmienił datę i godzinę na 04:50 22 maja 2014. Zbagatelizowałam to jednak i ręcznie powróciłam do poprawnej czasoprzestrzeni. Około godzinę temu zakończył się okres bezproblemowego działania telefonu. Zawiesił się on na ekranie blokady ukazując uparcie poprawne jeszcze: datę i godzinę oraz obraz tła blokady. Niemożliwe wówczas już było odblokowanie go i przejście do widoku pulpitu. Uznałam to za, zaskakującą jak tak świeże urządzenie, ale jednak znaną oczom, potoczną "zwiechę". Po wyłączeniu i włączeniu tego cudu nowoczesnej technologii oczom moim ukazało się czarne tło i piękna biała typografia głosząca: "spróbuj ponownie za 203819 minut" godzina i data to po raz kolejny 04:50, czwartek, 22 maja 2014. Łaskawie mam do dyspozycji połączenia alarmowe. Mogę przeciągnąć górny pasek komunikatów ale na tym koniec, nie jest mi dane już zobaczyć 'ustawienia' czy pulpit, za którym już tak tęsknię. Każda próba wyłączania i włączania telefonu zwieńczona jest dającym nadzieję objawieniem się niebieskiej ikonki Windows by zaraz pozbawić mnie złudzeń i sugerować ponowną próbę, czegokolwiek miałaby ona dotyczyć za swoje uparte "203819 minut". Minuty w tej odległej czasoprzestrzeni mijają, zegar tyka, jednak każde wyłączenie i włączenie, czy też resety o różnej skali miękkości sprowadzają mnie z powrotem bo tak dobrze już znanej 04:50 i moich ulubionych 203819 minut. Co prawda 22 maja jest dla mnie magicznym czasem bo to przeddzień moich urodzin, jednak wydałam pieniądze na ten telefon z zamiarem odnalezienia w nim narzędzia, na którym mogę w każdej sytuacji polegać.

Proszę o ewentualne pomocne sugestie. Chętnie również poznam doświadczenia życiowe ludzi z podobnym problemem. Porada sugerująca oddanie telefonu na 2 tygodnie do serwisu nie będzie najbardziej przeze mnie wyczekiwanym prezentem od losu.

P.S. Wstrzymam się na tą chwilę z tworzeniem ankiety na ten temat, choć to całkiem kuszące.

z poważaniem
Katarzyna Miszczak
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 314

0     0    
2   10-10-2014, 20:38   
Zresetuj telefon do ustawień fabrycznych...
1. Naciśnij POWER i V- (ściszanie) tak długo aż pojawi się wykrzyknik
2. Gdy na ekranie jest wykrzyknik naciśnij kolejno V+, V-, POWER, V-
kat.miszczak
Użytkownik

0     0    
3   10-10-2014, 21:08   
Dziękuję za odzew.

Co dokładnie mam rozumieć jako pojawienie się wykrzyknika? Kiedy trzymam power i V- po około 5 sekundach pojawia mi się zwykły ekran wyłączania tzn. "przesuń w dół, wyłączyć". Kiedy trzymam dalej te przyciski, nie przesuwając ekranu po kolejnych kilku sekundach telefon wydaje z siebie jedną krótką wibrację i się wyłącza. Jeśli trzymam dalej - włącza się ale bez poprawy tej sytuacji. Jeśli trzymam bez przerwy power i V- przez około 15 sekund to po prostu on wyłącza się i włącza co chwilę, pojawia się jedynie białe logo Nokia.
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 314

0     0    
4   10-10-2014, 23:13   
Chyba drobny błąd popełniłem... po wibracji puść POWER i trzymaj tylko V-.... jak pojawi się wykrzyknik, reszta jak wyżej...
kat.miszczak
Użytkownik

0     0    
5   10-10-2014, 23:48   
Jest wykrzyknik! Reset zadziałał. Dziękuję 1

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host