Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Tonery i tusze do drukarek Notariusz Katowice Adwokat Katowice

Problem w grach
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
grzmar16
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   30-06-2015, 11:51   
Edytuj ten post      Cytuj     
Hejka,
To znowu ja . Kupiłem Vmware Workstation 11. Duzo mnie to kosztowalo. Mam zainstalowanego windowsa xp . Mam problem że w wiekszosci gier np. tomb raider legend, far cry, need for speed wariuje myszka tzn. za szybko chodzi. Utrudnia to sterowanie a nawet nie da sie przez to grać. Wszystkie Additions co były do vmware mam zainstalowane i mam direct3d enable i direct draw enable. Z dzwiekiem wszystko ok z kursorem na pulpicie tez ok ale w grach zaczynba wariowac i jeszcze druga sprawa jak ustawic zeby nie zaleznie od rozdzielczosci gra uruchamiala sie na calym ekranie a nie tylko na kwadracie na srodku ekranu ? No i z tą myszką w grach jest problem.
Korzystam do grania w stare gry 1 .
Slevin
Użytkownik

Reputacja: 8

1     0    
2   30-06-2015, 12:09   
Jak masz mysz jakiegoś Razera to ustaw jej inna czułość dla każdej gry (dla starych 200dpi np), a jeśli nie to może w ustawieniach danej gry jest jakaś czułość myszki do zmiany. Teraz myszki mają większą czułość bo komputery mają wyższą rozdzielczość ale kiedyś standardem było 800x600, czy 1024x800. Dla przykładu ostatnio odpaliłem starą grę Medal Of Honor, musiałem czułość myszki ustawić na 100 dpi chociaż na codzień używam 2400dpi aby komfortowo grać 1

Kiedyś stare gry na całe okno włączało się alt+enter
Alek9998
Użytkownik

Reputacja: 17

1     0    
3   02-07-2015, 10:14   
Ja też mam czasem taki problem. Sprawdź czy myszka jest podpięta do wirtualnej maszyny czy do komputera (tak jak np. z pendrive czy stacją CD)
grzmar16
Użytkownik

0     0    
4   02-07-2015, 23:43   
Właśnie nie wiem nawet czy mi to vmware wykrywa w ogóle usb . Jak wkładałem pendrive to mi nie wykryło go w vmware a mysz mam podpieta do usb. Tylko jak to ustawić ?

Właśnie wykrywa mi teraz vmware myszke i klawiature usb tylko że nie może znaleźć sterowników i ich zainstalować.
grzmar16
Użytkownik

0     0    
5   03-07-2015, 11:51   
Tylko dalej nie wiem jak z tym ekranem. Opcja stretch guest nie dziala. Jak ustawie sobie rozdzielczosc 1024x768 to mam na srodku ekranu kwadracik i na nim tylko gra jest wyswietlona. Czy jest sposob zeby mimo rozdzielczosci nizszej moc caly czas uruchamiac gry na pelnym ekranie ?

Teraz zauważyłem inny problem. Teraz mam problemy z ekranem. Nawet przy rozdzielczosci 1920x1080 a taki mam monitor to mam nie caly ekran tylko cos takiego jak na obrazku
http://static.pokazywarka.pl/i/5943217/949921/as.jpg
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 309

0     0    
6   03-07-2015, 14:42   
Taka rozdzielczość a screen jak z lat 80tych....
Sprawdź jakie masz ustawienia maszyny wirtualnej w Dispaly...
grzmar16
Użytkownik

0     0    
7   03-07-2015, 15:54   
w display ustawilem panie Andrzeju max 1920x1080 rodzielczosć i akceleracje 3d

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host