Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Recenzja AKG K518 LE
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
admin
Administrator

Reputacja: 266

0     0    
1   24-11-2012   10:43   
Słuchawki ogólnie świetne jak za tą cenę 2 No to na wstępie tyle, teraz przejdźmy do różnych testów itd.

W eleganckim pudełku sygnowanym logiem AKG otrzymujemy:
- słuchawki
- przejściówkę 3,5mm-6,3mm
- futerał
- różne papiery i dwuletnią gwarancję

Wykonanie:
Wykonanie jest na wysokim poziomie. Pałąk jest elastyczny i jakoś nie widzę żeby mógł bez powodu pęknąć. Skórzane gąbki przy padach również nieźle się prezentują. Najbardziej zaskoczyło mnie wykonanie 10-cio stopniowej regulacji wielkości pałąka - może nie wygląda ono za ładnie, ale na pewno jest wytrzymałe. Jedyne co mnie martwi to kabel - jest on taki cieniutki, że chyba nie trudno o wyrwanie go. Wykonanie słuchawek ogólnie oceniam 9/10

Wygoda:
No i nie wiem co tu napisać - większość recenzji w Internecie mówi, że słuchawki są okropnie niewygodne...a ja twierdzę inaczej - mi słuchawki idealnie dopasowały się do głowy - nie ściskają za bardzo ani nie spadają - po prostu cud 1 Obecnie mamy (prawie) zimę i powiem, że fajnie słucha się ich gdy jest zimno, ponieważ słuchawki strasznie grzeją uszy - po kilku minutach słuchania jest już cieplutko (Żeby uzyskać taki efekt na moich drugich słuchawkach potrzeba by było ok. 1,5 godziny). Czyli w zimie jak najbardziej ok, ale wolę nie myśleć jak to będzie grzało latem 13 Wygodę słuchawek oceniam 9,5/10

Dźwięk:
Do porównania mam tylko Philips 5401 i powiem, że różnica w graniu jest wielka. Philipsy grają naturalnie, zaś te słuchawki grają po prostu funowo. Podbity bas, mała scena - aż chce się głową ruszać podczas niezłych kawałków. A więc przy wyborze tych słuchawek trzeba sobie zadać pytanie czy wolimy naturalne czy raczej rozrywkowe granie. Generalnie na sprzętach przenośnych AKG są wyśmienite, ale myślałem, że przy lepszym sprzęcie rozwiną skrzydła, a tu...klapa. Słuchawki testowane były na playerze i telefonie - grają po prostu zaje***cie, piękny bas i no po prostu...tak jak wcześniej mówiłem - aż chce się ruszać głową. W takim razie z wielkim uśmiechem na twarzy podłączam słuchawki pod wieżę i co? I nic...grają niewiele lepiej niż na komórce czy laptopie - fakt, na komórce grają po prostu świetnie, ale przy wieży oczekiwałem czegoś więcej. Myślę, że producent dobrze określił słuchawki mianem przenośnych, bo do takiego sprzętu nadają się najlepiej. Dźwięk na urządzeniach przenośnych oceniam 10/10, a na urządzeniach stacjonarnych 6,5-7/10

Czy warto je kupić?
Jeśli chodzimy po mieście, jeździmy autobusem, tramwajem, jesteśmy w ciągłym ruchu i lubimy rozrywkowe granie -ani się nie wahaj! Słuchawki w tej kwestii są po prostu bez konkurencyjne. Jeśli zaś wolisz usiąść sobie spokojnie w domu, podłączyć pod wieżę i słuchać to w tej cenie są lepsze alternatywy (warto pamiętać również, że te słuchawki do sprzętów stacjonarnych nie będą tak dobre na sprzętach przenośnych jak AKG) Ogólnie myślę, że warto je zakupić. Mój egzemplarz łącznie z wysyłką kosztował 190 zł i wydanych pieniędzy nie żałuje 2

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host