Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Sterowniki dla kart graficznych Intel HD ! >1024x768
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
Marynarz
Ekspert

Reputacja: 443

0     0    
1   01-05-2013   19:22   
Coraz częściej o to pytacie, więc tutaj macie do pobrania sterowniki dla kart graficznych INTEL GMA.

Umożliwiają one uruchomienie aplikacji Modern Ui Windows 8 przy rozdzielczości niższej niż 1366x768 (czyli Netbooki oraz starsze Laptopy 2 ).

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się na forum klikając tutaj.

blokmen
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
2   03-11-2013   01:16   
Witam, a czy wiadomo coś na temat nieoficjalnych sterowników do Intela GMA 3150 (taki układ występuje m.in. w netbooku Samsung N150), piszę nieoficjalnych, ponieważ Intel oficjalnie stwierdził, że nie będzie wspierał w/w układów pod Windowsem 8 40. No chyba, że jest jakieś inne, nowe rozwiązanie na zmianę rozdzielczości (nie liczę tu rozwiązania z edycją rejestru, która jest powszechnie opisywana w necie).
Marynarz
Ekspert

0     0    
3   03-11-2013   11:00   
blokmen, przecież te sterowniki co podałem wyżej załatwiają właśnie ten problem 2

na moim netbooku się sprawdzały (Intel 3150) rozdzielczość natywna 1024x600.
blokmen
Użytkownik

0     0    
4   03-11-2013   13:19   
Dzięki za szybką odpowiedź, a jeśli możesz podpowiedzieć, które sterowniki z tego pakietu instalowałeś, bo z automatu się u mnie nie instalują, a w trybie ręcznym jest kilka pozycji do wybrania.
Marynarz
Ekspert

0     0    
5   03-11-2013   15:16   
Po prostu odpal setup.exe i samo pójdzie... w czym problem ?
blokmen
Użytkownik

0     0    
6   03-11-2013   16:59   
OK, rozumiem może w Twoim wypadku takie działanie poskutkowało, ale w takim razie jak przeskoczyć ten komunikat, pokazuje się chwilę po kliknięciu Setup.exe... (Netbook Samsung N150: Intel Atom 1,66 i Intel GMA 3150)

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się na forum klikając tutaj.

Marynarz
Ekspert

0     0    
7   03-11-2013   17:23   
Wiesz, ja to testowałem na Windows 8 i tam działało...

Może spróbuj uruchomić ten setup.exe jako administrator ?

Albo z palca w menadżerze urządzeń ppm na grafice i aktualizuj sterowniki czy jakoś to tak było... wskazujesz folder (pewno graphic) i instalujesz a jak powie że są nowsze w systemie to dajesz żeby zamienił (o ile w Windows 8.1 tak się da).
blokmen
Użytkownik

0     0    
8   03-11-2013   18:32   
OK, spróbuję z administratorem, ppm na menadżerze już próbowałem, ale z losowo wybranym sterownikiem - Windows otworzył w folderze kilka sterowników do wyboru, po wybraniu i tak w końcu dochodzę do ściany - czyt. do pokazanego okienka z blokadą.
blokmen
Użytkownik

0     0    
9   24-11-2013   14:59   
Witam po przerwie i cóż... hmm próbowałem już chyba wszystkiego i lipa, a z tego co poczytałem w sieci to w dodatku 8.1 MS całkowicie zablokował możliwość przestrojenia rozdzielczości nawet przez w/w metodę z edycją rejestru. Chyba sobie odpuszczę i ew. co parę tygodni sprawdzę czy ktoś nie wydał np. nieoficjalnych sterowników, które sprawę załatwią. Dzięki za pomoc i pozdrawiam.
tomekh12
Przyjaciel

Reputacja: 25

0     0    
10   30-11-2013   20:41   
Najlepiej mogliby wydać (nawet nieoficjalne) sterowniki do jeszcze starszych układów Intel 852/855 GM/GME (Intel Extreme Graphics), ale mało prawdopodobne, bo jak nie ma dla Visty czy Sevena, to co dopiero dla ósemki. Kiiedyś sprawdzę te sterowniki na jeszcze innym kompie o jeszcze innych parametrach (ten już ma Intel GMA).

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host