Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.
Szybka i łatwa nauka instalowania Windowsa XP
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
kuba3351
Przyjaciel
Offline

Reputacja: 47

 0     0    
1   05-05-2013   14:55   
Jeśli chcielibyśmy nauczyć się (lub kogoś) jak się instaluje system Windows XP na komputerze, możemy zrobić to na kilka sposobów.
W internecie jest mnóstwo poradników, filmów i wszelkich innych instruktarzy krok po kroku jak się to robi. Można je wszystkie przeczytać, obejrzeć ale przychodzi moment kiedy trzeba to wszystko sprawdzić w praktyce. Nie każdy odważy się od razu pójść na głębokie wody i wykonać instalację systemu na jakimś komputerze. Wiele osób woli najpierw postawić sobie wirtualną maszynę i na niej wykonać instalację. Jednakże nie każdy ma takie możliwości. Nie zawsze posiadamy przy sobie płytę z tym systemem, bez niej trzeba ściągnąć 700 MB z internetu aby móc wykonać instalację na maszynie wirtualnej, a jak wiemy z tymi łączami internetowymi różnie bywa. Przeszkodą dla wielu osób może być też zbyt stary sprzęt który nie pozwoli na uruchomienie wydajnej wirtualnej maszynyu. Jednakże nie wszyscy wiedzą, że istnieje jeszcze możliwość użycia symulatora
Jest to program występujący w pliku exe (jednakże jest spakowany w archiwum które trzeba rozpakować poprzez podanie ścieżki w oknie które się pojawi). Po rozpakowaniu przechodzimy sobie do folderu gdzie rozpakowały się pliki, i odpalamy plik Windows XP Setup.exe
Aplikacja uruchomi się w trybie pełnoekranowym i będzie symulować zachowanie instalatora Windows, pojawi się ekran powitalny na niebieskim tle, taki jak pojawia się po zabootowaniu z płyty. Naciskając odpowiednie klawisze możemy przechodzić poprzez poszczególne etapy aż do konca instalacji. Po jej zakoczeniu program sam sięzamknie. W pkiecie razem z symulatorem jest też tutorial ze screenami prowadzący przez proces instalacji systemu. Niestety to wszystko jest w języku angielskim, a szkoda.
Symulator można pobrać tu:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się na forum klikając tutaj.
Oczywiście na nim wszystko się odbywa w przyspieszeniu, prawdziwa instalacja zabiera więcej czasu.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host