Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.
Użytkownicy nie chcą telefonów z WP
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
Antyhaker
Redaktor
Offline

Reputacja: 320

 0     0    
1   30-08-2012   18:46   
Nokia przygotowuje się do „jesieni premier” Microsoftu, podczas której zaprezentowana zostanie nowa odsłona Windows Phone. Jednak pojawiają się głosy, że niezależnie od tego co zrobią połączone siły Nokii i Microsoftu, mobilna wersja okien skazana jest na porażkę. Dlaczego? Ponieważ użytkownicy ich nie chcą.

Tak twierdzi analityk firmy Bernstein Research, Pierre Ferragu, na którego powołuje się BGR. W raporcie, który został opublikowany wczoraj, Ferragu zaleca zajęcie krótkiej pozycji w stosunku do akcji Nokii. Co to oznacza? Że według niego w najbliższej przyszłości na akcjach Nokii będzie można zarobić jedynie grając na spadki. Dlaczego? Ponieważ ludzie nie chcą telefonów z Windows Phone.

„Nasze wieloletnie badania pokazały, że słaba sprzedaż telefonów opartych na systemie Windows Phone wynika ze stałego braku zainteresowania klientów tym produktem,” pisze Ferragu. „Pomimo wielokrotnie powtarzanych przez producentów (Nokia, ale także Samsung (005930) i HTC (2498)) prób stworzenia alternatywy dla Androida i Apple opartej na Windowsie, oraz pomimo pojawienia się wielu bardzo dobrych urządzeń opartych na tym systemie, pozytywnych ocen i wsparcia marketingowego, ten system operacyjny pozostaje niszowy zajmując 5% udziału w rynku smartphone’ów.”

„Brak zainteresowania konsumentów telefonami opartymi na Windowsie pojawia się konsekwentnie w badaniach marketingowych, które przeprowadzaliśmy w ciągu ostatnich kilku lat na całym świecie. Jest bardzo mało prawdopodobne, że sytuacja Windows Phone zmieni się,” pisze Ferragu twierdząc jednocześnie, że Windows Phone prawdopodobnie nigdy nie dogoni Androida i iOS.Źródło:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się na forum klikając tutaj.


Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host