Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Notariusz Katowice

Windows 10 - Dyskusja ogólna
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
mati150_92
Ekspert

Reputacja: 340

0     0    
1361   09-02-2015, 20:36   
Edytuj ten post      Cytuj     
Dlaczego rav.a sądzisz że nie na miejscu ? Znam ciebie z poprzedniego forum na jakim ty się udzielałeś ;] I powinieneś znać MS równie dobrze jak ja. Tu toczy się dyskusja ja nie jestem stronniczy a to że piszę o MS i jego produktach nie znaczy że jestem jego fanbojem czy anty. Po prostu zauważyłem na przestrzeni lat jak działa MS i jak traktuje ludzi. Win 8 zrąbali więc stwierdzili że jak zapodadzą feedback dla ludzi to system zrobi się "przyjaźniejszy i taki jaki ludzie by chcieli". No i faktycznie od dawien dawna chcieli start i go zrobili. Ale od 3 wersji prawie nic się tutaj nie zmieniło. Pomimo feedbacku od użytkowników który jest w większości o błędach krytycznych w systemie a nie o przydatnych funkcjach nic w systemie się nie dzieje. W końcu wybłagaliśmy zmianę ikon od visty które wyglądają jak zrobione w paincie. Zapewne pamiętasz czasy bety czy to 7 czy 8 po nich było wiadome że przez te kolejne miesiące prawie się nic nie zmieni. Czyli pół roku wcześniej widzieliśmy jak wygląda całkowity system. Teraz jest podobnie tylko wkręcają ludzi że tak na prawdę oni pomagają w rozwój. Jak na razie po 3 wersjach mało widzę tego rozwoju za to ogromny feedback. A czas ucieka do czerwca 5 miesięcy od października 4 miesiące. Poprawią apki poprawią system i końcowa kompilacja.
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 328

0     0    
1362   09-02-2015, 21:00   
Nie uważasz, że wygląda to jak lekkie narzekanie frustrata na system, który nie przypadł mu do gustu? Twoim tokiem rozumowania nie ma sensu się zmieniać, bo i tak każdy z góry oceniać Cię będzie przez pryzmat tego jakim byłeś kiedyś. A że się zmieniłeś czy dojrzałeś to nikogo nie obchodzi. Mniej więcej tak brzmi Twoja wypowiedź.
Headbanger
Ekspert

Reputacja: 122

0     0    
1363   09-02-2015, 21:06   
Zawsze tak było i zawsze tak będzie, Microsoft w ostatnich miesiącach poprawia wszystkie aspekty, które tego wymagają i niczego nie dodaje, gdyż nie chcą aby coś się spartoliło, gdy będzie gonił ich czas wydawniczy. To jest aspekt bezpieczeństwa ze strony Microsoftu. Część pracowników mogą wówczas przydzielić do prac kontynuacyjnych przy kolejnych aktualizacjach systemu po premierze, gdzie przewidziane są nowe funkcjonalności, co potwierdza wprowadzenie dwóch wersji Enterprise - jedna jedynie z poprawkami bezpieczeństwa, a druga z nowymi funkcjami.
Ponadto Gab pisał, że w przyszłości można spodziewać się nowych możliwości w komunikowaniu się poprzez feedback app, więc "aplikacja na odczepnego" będzie kontynuowana. Swoją drogą ta apka obecnie działa jakby zaraz miała paść : )

Ponadto nie oszukujmy się, ale niedługo już zaczną myśleć nad następcą.
Surface fan
Ekspert

Reputacja: 107

0     0    
1364   09-02-2015, 21:28   
Wiadomo coś na temat czasu udostępnienia następnego Buildu?
Headbanger
Ekspert

0     0    
1365   09-02-2015, 21:30   
Będzie i będzie dostępny też jako .iso i tyle informacji. Ponadto raczej coś większego niż 10005 można się spodziewać
mati150_92
Ekspert

Reputacja: 340

0     1    
1366   09-02-2015, 21:31   
Nigdy nie narzekam na system to po pierwsze nigdy nie oceniałem systemu że jest beznadziejny. Oceniam politykę MS. Po drugie nigdy nie byłem za tym żeby dawać głos ludziom by decydowali o systemie sam MS powinien wiedzieć którą drogą podążać. Bo jak wiadomo ludzi jest dużo i dużo chcą.
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 328

1     0    
1367   09-02-2015, 21:45   
No i to jest jego droga - droga feedbacku ...
Headbanger
Ekspert

0     0    
1368   10-02-2015, 00:23   
Aplikazja Photos została wzbogacona o kilka "imponujących" usprawnień, więcej info w insider hub.
achmed24
Przyjaciel

Reputacja: 51

0     0    
1369   10-02-2015, 00:28   
Ostatnio czytając artykuł na portalu Winbeta, natknąłem się oto na taki obrazek:
resim
Bardzo zastanawiający jest ten kafelek z programu People oraz duży kafelek od Cortany. Nasuneły mi się 2 pytania:
1.Wie ktoś może albo jak przeczuwacie: skoro W10 ma być ten sam dla wszystkich urządzeń, to czy ten kafelek z W10 for Phones trafi do W10 w wersji na pecety?
2. Wie ktoś może czy będzie możliwe przypięcie dużego kafelka w W10 do aplikacji Cortana jak w W10 for Phones?
Headbanger
Ekspert

0     0    
1370   10-02-2015, 01:15   
resim
Cortona będzie, strzelam, że pojawi się również kafelek 4x2 i 4x4 [co jest na w10 mobile]

btw. ponownie 16.02 jako data ; )

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host