Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Notariusz Katowice

Windows 10 - Dyskusja ogólna
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
Headbanger
Ekspert

Reputacja: 122

0     0    
1771   19-03-2015, 00:30   
Edytuj ten post      Cytuj     
achmed, coś zmieniałeś, że Ci wykryło?

Z tego co widzę globalnie, losowe osoby nie mogą pobrać nowej kompilacji.
achmed24
Przyjaciel

Reputacja: 51

0     0    
1772   19-03-2015, 00:36   
Headbanger napisał(a):achmed, coś zmieniałeś, że Ci wykryło?
Nie, po prostu wszedłem w aplikację "Ustawienia". Potem w zakładkę Aktualizacje i odzyskiwanie a potem do zakładki Windows Update. Następnie wszedłem w "Zaawansowane opcje". Potem przy wyborze kręgu zaznaczyłem krąg Szybki. Wróciłem z powrotem do Windows Update. Wcisnąłem "Sprawdź aktualizacje" i wyskoczyło mi to do ściągania. Mam nadzieję, że pomogłem.
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 328

0     0    
1773   19-03-2015, 00:41   
Mi tak samo z 10036 idzie bez problemu. Swoją drogą - jakieś widoczne zmiany między tymi dwiema kompilacjami?
Ski_drow
Użytkownik

Reputacja: 14

0     0    
1774   19-03-2015, 00:41   
(19-03-2015, 00:22)phelbs napisał(a): Link do ISO - chrome://mega/content/secure.html#!1tYmRQjS!DYWCwrsBC_4zeyubwfearxBUE8jAuMTUgE4iXg9yDhA

Wielkie dzięki o to mi chodziło pytanie czy działa ?
Antyhaker
Redaktor

0     0    
1775   19-03-2015, 00:44   
Dobra, już mam > "•Cortana is now available in China, the UK, France, Italy, Germany, and Spain" to chyba najważniejsza zmiana.

http://www.winbeta.org/news/hands-window...0041-video jeśli by ktoś chciał video, bo nie wiem czy wrzucaliście już tutaj.
Ski_drow
Użytkownik

0     0    
1776   19-03-2015, 00:55   
Co do zmian:

Z nowych rzeczy jakie znajdziemy w najnowszym buildzie wymienić należy:
– nowe, transparentne Menu Start
– łatwiejsza obsługa wirtualnych pulpitów (drag and drop)
– Cortana dla nowych krajów (Chiny, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Niemcy, Hiszpania)
– wysuwane menu sieci zamiast nowego okna
– nowy ekran blokady

Powyżej wymienione zostały najważniejsze nowości i poprawione błędy, ale to oczywiście nie wszystko w nowej wersji Win10. Szczegóły tego wydania dostępne są na blogu Microsoftu
Antyhaker
Redaktor

0     0    
1777   19-03-2015, 01:29   
99% z tego co wymieniłeś było już w buildzie z wycieku, a ten już został omówiony 3 Lepiej byś różnice wymienił xP
Ski_drow
Użytkownik

0     0    
1778   19-03-2015, 01:45   
To sobie poszukaj w necie ja nie miałem ani poprzedniego buildu ani nie mam aktualnego jeszcze podałem info z netu.
djluke
Przyjaciel

Reputacja: 28

0     0    
1779   19-03-2015, 01:56   
W końcu!
Ściągam tego z MEGA bo od dawna chcę zainstalować na nowym SSDku, tylko czekałem na nowy build...od miesiąca...
Zaraz też sprawdzę na lapku z 9926 czy widzi coś w WU.

Tak, ściąga fbl_impressive 10041 Professional...żeby było śmieszniej to jest tam konto offline i nic nie jest zarejestrowane w żadnym insajderze itp 5 także wszyscy dostali.
achmed24
Przyjaciel

Reputacja: 51

0     0    
1780   19-03-2015, 03:41   
No i zaliczyłem pierwsze "wykrzaczenie" się Windowsa 10 w wersji 10041. Przy czym? A mianowicie przy pierwszym po świeżej instalacji build-u 10041 uruchomieniu programu CCleaner w wersji 5.03. Czym się to objawia? System dostaje jakby "pierdolca" (nie wiem jak to określić) i co chwilę przemienia się ekran z pulpitu na czarny i z powrotem przez parę razy, a jeśli dojdzie już do ustabilizowania obrazu, to system robi się nie do ruszenia (stan kompletnego zawieszenia) i nawet wciśnięcie CTRL+ALT+DEL nie daje rezultatu, bo i ten ekran jest zawieszony i nie można włączyć TASK MANAGER. No ale cóż-takie są uroki build-ów z kręgu FAST. :> Przy czym zaznaczam, że problem ten absolutnie nie występował w wersji 9926.

Ze znaczących zmian-nie zauważyłem, żeby było coś nowego, ciekawego i znaczącego żeby można było powiedzieć "WOW!" (może to efekt znajomości nowości z wycieków). Nowy suwak stanów ON/OFF, okrągły obrazek koło nicku i paska wpisywania hasła, płaska ikona kosza hejtowana przez społeczność internetową czy wielokrotnie wspomnianym prawie przezroczysty pasek Menu START to są jak dla mnie drobiazgi (macie prawo się ze mną nie zgadzać). Mała część tego co powinno być jeszcze poprawione (wiem, marudzę). Na zdecydowany minus tego build-u mogę zaliczyć brak możliwości doinstalowania języka polskiego do systemu, co w poprzednim build-zie 9926 było to możliwe. Mam nadzieję, że kiedyś udostępnią plik do spolszczenia systemu.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host