Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Notariusz Katowice

Windows 10 - Dyskusja ogólna
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
achmed24
Przyjaciel

Reputacja: 51

1     0    
2211   05-05-2015, 23:01   
Edytuj ten post      Cytuj     
Następne filmy z eventu IGNITE 2015:
a) pokaz Windows Hello czyli bezhasłowego logowania się do systemu:

b) pokaz nowych ficzerów mających się dopiero ukazać w W10 (jeśli dobrze zrozumiałem i przetłumaczyłem tytuł filmu):

Autorem tych dwóch filmów u góry jest user YT o nicku PureInfoTech.
effe
Użytkownik

Reputacja: 3

1     0    
2212   05-05-2015, 23:17   
Zmieniłem maksymalny stan procesora na 97% i temperatury spadły o 20 stopni 1
djluke
Przyjaciel

Reputacja: 28

0     0    
2213   05-05-2015, 23:21   
A nie jest tak że obecnie cały interfejs jest renderowany przez GPU i jeśli np. ta jest niekompatybilna i/lub nie ma sterowników to całość leci na CPU z efektem jw.?

PS. ściąga mi to KB3062095.
effe
Użytkownik

0     0    
2214   06-05-2015, 08:38   
Zauważyłem jeszcze, że system bardzo długo się uruchamia na moim laptopie, a czasem stoi na logo okienka na samym początku. Jak już się uruchomi, to czasem nie mogę wejść w żadną aplikacje, nawet w chrome. Laptop stoi w miejscu, jakby się zawiesił. Pomaga jedynie reset. Zdarzają się też częste bluescreen. Na WIN 7 takich kwiatków nie miałem.
Ski_drow
Użytkownik

Reputacja: 14

0     0    
2215   06-05-2015, 09:24   
(06-05-2015, 08:38)effe napisał(a): Zauważyłem jeszcze, że system bardzo długo się uruchamia na moim laptopie, a czasem stoi na logo okienka na samym początku. Jak już się uruchomi, to czasem nie mogę wejść w żadną aplikacje, nawet w chrome. Laptop stoi w miejscu, jakby się zawiesił. Pomaga jedynie reset. Zdarzają się też częste bluescreen. Na WIN 7 takich kwiatków nie miałem.

Mam ten system aktualnie na laptopie i uruchamia się bardzo szybko, a problemów z bluescreen i zawieszaniem do tego stopnia by robić reset, też jak na razie nie mam.System mam od kilku dni i działa naprawdę dobrze, ale zobaczę jak będzie dalej.Może spróbuj go po prostu postawić na nowo.
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 314

0     0    
2216   06-05-2015, 09:44   
Windows 10 jest na tyle stabilny, że nie powinien powodować aż takich problemów... albo zdarzył się jakiś wypadek - problem z jakimś sterownikiem albo uruchamianym w tle programem... albo coś dzieje się ze sprzętem...

effe napisał(a):nie mogę wejść w żadną aplikacje, nawet w chrome
Czy "chrome" to jakiś szczególny program który zawsze działa dobrze ???
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 328

0     0    
2217   06-05-2015, 10:57   
effe napisał(a):Na WIN 7 takich kwiatków nie miałem.
Możesz mi powiedzieć, czy Win7 jest takim wyznacznikiem genialnym, że na każdym kroku do niego porównujesz? Windows 7 swoje lata już ma i jego stabilność nie wyrosła od razu ... Win10 to jednak wciąż wersja rozwojowa.
effe
Użytkownik

0     0    
2218   06-05-2015, 12:27   
WIN 7 nie jest genialnym systemem, nigdzie tego nie napisałem. Mam po prostu aktualne porównanie. Wiem, że WIN10 to wczesna beta i nie można od systemu wymagać wielkiej stabilności. Po prostu wygłaszam swoje opinie i wrażenia po 24h użytkowania. system pracuje nie najgorzej, jest jednak widocznie za ciężki na mój stary sprzęt.
djluke
Przyjaciel

Reputacja: 28

0     0    
2219   06-05-2015, 14:14   
@effe
System jest stabilny, w sumie jak na stadium rozwoju jest bardzo dobrze, nie jest nieprzewidywalny, nie restartuje się itp. Oczywiście są błędy i niedociągnięcia oraz trochę rzeczy wymaga poprawy ale to normalne - nawet finalne wersje są przecież nieustannie łatane.
Podaj lepiej kod błędu STOP jaki się pojawił. Napisz też czy zainstalowałeś wersję x86 czy x64.
Yhyzur
Użytkownik

Reputacja: 5

0     0    
2220   07-05-2015, 08:35   
Build 10074
Wchodząc do Ustawienia -->System widzę dwukrotnie pozycje Informacje.
Czy to tylko u mnie ?

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host