Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Notariusz Katowice

Windows 10 - Dyskusja ogólna
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
sergiusz_ra
Użytkownik

Reputacja: 11

0     0    
2241   10-05-2015, 12:35   
Edytuj ten post      Cytuj     
Mam niewielki problem z 10074. Po aktualizacji było wszystko ok. przez jakieś dwa dni. Po tym czasie, gdy laptop uruchomiłem, nie mam dostępu praktycznie do żadnych ustawień i nie mogę uruchomić programów przypiętych do paska zadań. Po kliknięciu na ikonę "spartan" czy sklepu, pojawia się okno i po chwili zamyka się. Do menu start mam dostęp jedynie przez PPM, po kliknięciu na ikonę głośnika nie pojawia się suwak, nie mam dostępu do paska powiadomień, czyli ogólnie jest do d....Miałem czekać do następnej wersji windowsa, ale nie mam już cierpliwości. Drugi laptop starszy, tego samego producenta działa bez problemu. Pomoże ktoś rozwiązać problem?
achmed24
Przyjaciel

Reputacja: 51

0     0    
2242   10-05-2015, 13:32   
Opis tego, co zmieniło się w build-zie 10114 W10 względem 10074 według witryny internetowej "Komputer Świat-a"
Cytat:Microsoft zmienia menu Start w Windows 10 build 10114

W sieci pojawiły się zrzuty ekranowe z nowej, nieopublikowanej kompilacji Windows 10 Pro Insider Preview, na których możemy zobaczyć między innymi zmiany w menu Start.Redaktorzy serwisu Neowin opublikowali zrzuty ekranowe z Windows 10 Pro Insider Preview z numerem 10114. Jak dobrze wiemy, nie jest to publicznie dostępny build. Ostatnią kompilacją wydaną uczestnikom programu Windows Insider jest kompilacja z numerkiem 10074. W Windows 10 build 10114 gigant z Redmond dokonał kilku modyfikacji, a na szczególną uwagę zasługują te z menu Start. Widzimy, że takie elementy, jak eksplorator plików, przycisk do zasilania i ustawienia zostały umieszczone w dolnym lewym rogu menu Start. Przycisk do powiększania menu Start, który znajdował się w prawym górnym rogu został usunięty. W ustawieniach menu Start dodano opcje związane z łączami, które pojawiają się w lewym dolnym rogu. Możemy również wyłączyć sugestie dla aplikacji. Jeśli przełączymy menu Start w tryb pełnoekranowy, to dostrzeżemy, że kafelki aplikacji są nieco większe, a lista aplikacji została ukryta pod przyciskiem menu hamburger. W Windows 10 10114 przebudowano także Insider Hub. Z informacji przekazanych przez Neowin wynika, że ta wersja Windows 10 raczej nie trafi w ręce uczestników Windows Insider. Co nie zmienia faktu, że opisywane zmiany pewnie się pojawią, ale w buildzie z innym numerem..
A teraz skriny:
resim
resim
resim
Żródło: KLIK
pionaj
Ekspert

Reputacja: 199

0     0    
2243   10-05-2015, 15:04   
a niech sobie Microsoft zmienia ale i tak StartIsBack lub jemu podobne będą góra 1
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 328

0     0    
2244   10-05-2015, 17:28   
Nie, nie będą ^^
rav.a
Użytkownik

Reputacja: 23

0     0    
2245   10-05-2015, 17:57   
@pionaj
to tak trochę jak kupic auto z salonu i pierwsze co podjechać do kolegi "mechanika" żeby wymienil Ci cokolwiek na chinską podrobke 3

ale to moje subiektywne odczucie :]

btw czy dalej zero ale zero wzmianki o tym co planują zrobić z WMP?
achmed24
Przyjaciel

Reputacja: 51

0     0    
2246   10-05-2015, 18:15   
rav.a napisał(a):[...]czy dalej zero ale zero wzmianki o tym co planują zrobić z WMP?
Ja osobiście podejrzewam, że w W10 wywalą WMP a zostawią aplikację "Wideo" jako domyślny odtwarzacz plików filmowych. Dobrze by było, aby dorzucili jeszcze wsparcie paru kodeków do tego programu.
Antyhaker
Redaktor

0     0    
2247   10-05-2015, 19:45   
Również tak uważam, no ale zobaczymy.
djluke
Przyjaciel

Reputacja: 28

0     0    
2248   10-05-2015, 20:59   
WMP raczej nie wróci...bo i po co? Brak kodeków, brak obsługi napisów i wielu ścieżek audio, a przede wszystkim brak wsparcia sprzętowego przy odtwarzaniu całkowicie dyskwalifikują ten odtwarzacz. Stawiam na apki Wideo i Muzyka z powyższymi zmianami oraz z obsługą zakupów treści w sklepie MS.
Antyhaker
Redaktor

0     0    
2249   10-05-2015, 22:31   
Na razie nie musi wracać, bo go jeszcze nie wywalili xP
rav.a
Użytkownik

Reputacja: 23

0     0    
2250   10-05-2015, 23:03   
WMC usmiercili oficjalnie, o WMP cisza moze jednak szykuja cos specjalnego... Nie nie, jednak to nie ma sensu 3

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host