Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Notariusz Katowice

Windows 10 - Dyskusja ogólna
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
lukcio29
Przyjaciel

Reputacja: 0

0     0    
3311   29-07-2015, 19:03   
Edytuj ten post      Cytuj     
Sorki,że tutaj piszę,ale mam problem,bo po aktualizacji do Windows 10 wszystko było dobrze.Niestety pojawił mi się problem z uruchomieniem komputera pc,bo w momencie ładowania konta wyskakuje mi błąd: QQPCTray.exe-Zły obraz i ze plik w ścieżce: C:/Program Files(x86)/Tencent/QQPCMgr/10.10.16434.218/StartupMgrDll.dll nie jest przeznaczony do uruchomienia w systemie Windows,albo zawiera błąd.Zainstaluj Program ponownie.Stan błędu: 0x000012f,daję Enter i mam czarny ekran a na nim w lewym górnym rogu prostokąt a w nim napisane: Ustawienia spersonalizowane i Dostosowywanie sieci Web oraz widzę kursor myszy i nic więcej się nie dzieje,nawet nie pojawia mi się pulpit.
Po restarcie mam niebieski ekran a na nim opcje do wyboru: Kontunuuj,Rozwiąż problemy,Wyłącz komputer.Udało mi się wejść w tryb awaryjny i pojawił mi się komunikat o jakim piszę.
Jak mogę to naprawić tak by bez problemu uruchomić na komputerze PC Windows 10 i po załadowaniu konta wyświetlił mi się pulpit?
Winref77
Użytkownik

Reputacja: 5

0     0    
3312   29-07-2015, 19:10   
Mi się nie podobają te zwykłe, trochę przerobione okienka, wyglądają jakby nie mieli czasu ich dopracować. Menu Start dość ładne, choć mi osobiście pewnie się nie przyda. Zobaczymy.

Spróbuję z kopią aktywacji programem Advanced Tokens Manager RC.
gamertr9
Przyjaciel

Reputacja: 15

0     0    
3313   29-07-2015, 19:24   
Mi też te białe okienka tak średnio podchodzą :/
Winref77
Użytkownik

0     0    
3314   29-07-2015, 19:28   
Microsoft niedawno twierdził, że da się zainstalować czysty system 10. Chyba mija się to z prawdą, skoro przy instalacji pyta o klucz a jak się klucza nie poda to i tak się nie aktywuje i trzeba kombinować z kopiami aktywacji.
stens
Przyjaciel

Reputacja: 60

0     0    
3315   29-07-2015, 19:35   
(29-07-2015, 19:28)Winref77 napisał(a): Microsoft niedawno twierdził, że da się zainstalować czysty system 10. Chyba mija się to z prawdą, skoro przy instalacji pyta o klucz a jak się klucza nie poda to i tak się nie aktywuje i trzeba kombinować z kopiami aktywacji.

Trzeba najpierw zainstalować win 10 spod 7 lub 8.1, zalogować się na konto Microsoftu, następnie można instalować na czysto z ISO, ale nie wpisuje się key_a i system sam się aktywuje
Winref77
Użytkownik

0     0    
3316   29-07-2015, 19:38   
Nie mam konta Microsoftu i nie chcę zakładać, więc ta opcja nie jest dla mnie ale masz rację, tak się da zrobić. Pozostaje kopia aktywacji.
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 314

1     0    
3317   29-07-2015, 19:52   
Bzdury piszecie...
Konto MS nie jest potrzebne...
Jeśli dokonano aktualizacji i Win10 został aktywowany, czysta instalacja też zostanie aktywowana. Po prostu nie przewidzieli kombinatorów z Polski, którzy zamiast poczekać myślą jak tu ukraść system. Temat już opisany, ale zamiast przeczytać lepiej marudzić i kombinować.
przemas47
Przyjaciel

Reputacja: 11

0     0    
3318   29-07-2015, 19:55   
Dobra aktualizacja przeszła pomyślnie wszystkie pliki i ustawianie zostały na tym samym miejscu,jestem na razie zadowolony a teraz będę przeprowadzał aktualizacje na drugim laptopie więc zobaczę czy tak samo będzie.
achmed24
Przyjaciel

Reputacja: 51

0     0    
3319   29-07-2015, 20:00   
Ja mam pytanie odnośnie Windows-a 10 całkiem z innej beczki. Pytanie brzmi: ile megabajtów pamięci RAM pobiera Windows 10 tuż po starcie systemu (nie wliczając w to działanie aplikacji zewnętrznych jak na przykład GG, Steam, Origin czy antywirusy")? Pytam, bo mi niekiedy Windows 8.1 potrafił na "dzień dobry" zjeść ponad 1 GB tuż po starcie (przy założeniu że wszystkie aplikacje trzecie są wyłączone). Czy robił już ktoś badania, czy Windows 10 zżera na starcie mniej pamięci RAM od Windows 7 czy Windows 8.1? Jak to się kształtuje mniej więcej. Z Góry dziękuję za odpowiedzi.
lukcio29
Przyjaciel

Reputacja: 0

0     0    
3320   29-07-2015, 20:06   
Niech mi ktoś dokładnie napisze czy po aktualizacji z Windows 8.1 do Windows 10 mam aktywować system czy raczej mam tego nie robić??

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host