Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Notariusz Katowice

Windows 10 - Dyskusja ogólna
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 314

0     0    
5711   22-11-2017, 16:34   
Edytuj ten post      Cytuj     
Ciekawe rzeczy piszesz... czyli system w jakiś magiczny sposób wie, że jest instalowany na czysto dwa razy i dopiero za drugim razem pozwala przeglądać internet... może to sposób na zwiększenie liczby instalacji, albo dostępność wybranych funkcji dla wytrwałych 3

Co do kontaktów, poczty, a nawet kalendarza - polecam połączenie internetowe - już po 3 instalacji dostępna automatyczna synchronizacja z kontem MS 2
Andrzej.K
Moderator

0     0    
5712   22-11-2017, 20:10   
Winref77
Użytkownik

Reputacja: 5

0     0    
5713   22-11-2017, 21:52   
(22-11-2017, 16:34)Andrzej.K napisał(a): Ciekawe rzeczy piszesz... czyli system w jakiś magiczny sposób wie, że jest instalowany na czysto dwa razy i dopiero za drugim razem pozwala przeglądać internet... może to sposób na zwiększenie liczby instalacji, albo dostępność wybranych funkcji dla wytrwałych 3

Co do kontaktów, poczty, a nawet kalendarza - polecam połączenie internetowe - już po 3 instalacji dostępna automatyczna synchronizacja z kontem MS 2

Właśnie sam nie wiem czemu tak się dzieje ale się dzieje. Przy nowym kompie jest wgrany preinstalowany system ale ja go nie chcę bo ma dużo fabrycznego syfu co później stwarza tylko problemy i dlatego nie przechodzę przez jego konfigurację bo szkoda na to czasu tylko od razu odpalam czystą instalację z płyty. Po tej pierwszej instalacji właśnie się to dzieje. Otwiera się Edge informujący o nowościach w najnowszej aktualizacji Windows, wyszukuję coś, klikam w link i przeglądarka wisi. Po ponownej czystej instalacji jest OK. Dzieje się tak na każdym nowym komputerze. Na razie tylko na DELL-ach bo nie mam na razie możliwości sprawdzić na komputerach innych firm.

Konto Microsoft mnie nie interesuje. Nie chcę tego używać bo się zrobi mętlik z tymi kontami, poza tym nie wiem jak to się ma do konta domenowego żeby coś się nie popsuło. Z drugiej strony przecież taka aplikacja ma gdzieś w swoich folderach te dane. Tylko ciekawe gdzie.
krzysiek255
Użytkownik

Reputacja: 1

0     0    
5714   30-11-2017, 15:20   
zakupiłem sobie taki adapter bluetooth http://esperanza.pl/esperanza-usb-adapte...1,422.html# i chodzi 1
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 328

0     0    
5715   30-11-2017, 15:41   
2.0 w 2017 to trochę słabo 2

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
djluke
Przyjaciel

Reputacja: 28

0     0    
5716   01-12-2017, 14:29   
Ma ktoś najnowsze iso PL x64? Bo potrzebuję reinstall zrobić a się nie przygotowałem przy updacie...
Andrzej.K
Moderator

0     0    
5717   01-12-2017, 15:29   
MCT już nie działa... Microsoft przestał udostępniać ??? 
Jak to się potwierdzi, trzeba będzie pierwszy punkt FAQ usunąć...
djluke
Przyjaciel

Reputacja: 28

0     0    
5718   01-12-2017, 15:31   
Nie wiem, może tylko ja nie umiem zassać insiderowych buildów przez MCT?

(tak dokładnie, najnowsze to 17046, nie 16299).
Andrzej.K
Moderator

0     0    
5719   01-12-2017, 15:35   
Oj nie nie... oficjalne wsparcie dotyczy gałęzi RS3... 16299... jeśli chcesz RS4, to trzeba mówić o programie Insider 3
Winref77
Użytkownik

Reputacja: 5

0     0    
5720   15-12-2017, 19:56   
(22-11-2017, 16:34)Andrzej.K napisał(a): Ciekawe rzeczy piszesz... czyli system w jakiś magiczny sposób wie, że jest instalowany na czysto dwa razy i dopiero za drugim razem pozwala przeglądać internet... może to sposób na zwiększenie liczby instalacji, albo dostępność wybranych funkcji dla wytrwałych 3

Już chyba naprawili ten błąd poprzez aktualizacje dynamiczne które instalują się przy instalacji czystego systemu. Od kilku dni jest OK.

Za to wraz z aktualizacją 1709 pojawił się kolejny błąd polegający na tym że przy zamykaniu/otwieraniu jakiegoś okienka/programu lub przeglądarki strzałka wskaźnika myszy "zastyga" (zatrzymuje się) na sekundę/dwie po czym wszystko wraca do normy. Dzieje się tak zwłaszcza w Mozilli Firefox, również przy otwieraniu nowych stron/kart ale nie tylko. Czysta instalacja nic nie dała. Dzieje się tak na dwóch laptopach, DELL i Lenovo więc to nie jest wina sprzętu. Czy u Was też tak się dzieje?

AKTUALIZACJA

Pomogła aktualizacja sterowników do chipsetu poprzez program Driver Easy. Widocznie najnowsza edycja Windows miała sterowniki stare jak świat albo w ogóle ich nie miała/jechała na sterach "generycznych" z Microsoftu.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host