Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Tonery i tusze do drukarek

Windows 8.1: Kilka pytań dotyczących systemu na Samsungu np300e5c-a04pl
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
locarno
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   31-10-2013, 20:51   
Edytuj ten post      Cytuj     
1. Mam samsunga np300e5c-a04pl z domyślnie wgranym Windowsem 8. System jest modyfikowany przez samsunga. Zamiast normalnego ekranu bootowania mam logo samsunga aż do ekranu logowania. No i oczywiście pełno śmieci w systemie od samsunga.
No i czy mając taki system mogę go zaktualizwoać do 8.1 bez problemów ?

2. Po drugie. Odpaliłem sobie bootowalnego windows xp z płyty cd. I dysk z windowsem 8 nie jest widoczny dla tego systemu. Czy samsung stosuje jakieś spejclanie utrudnienia ? Chciałem tylko skopiować dane na wszelki wypadek gdyby coś poszło nie tak i okazuje się, że dysk jest niewidoczny. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem. Normalnie chamstwo. Teraz jak mam skopiować cała partycję ?
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 327

0     0    
2   31-10-2013, 21:08   
1. Możesz, ale czy bez problemów to zależy od tego syfu Samsunga - może się uda, może nie hmm raczej tego nie da si =ę przewidzieć zbytnio.
2. Zapewne kwestia XP i tego że jest starociem, przez co po prostu nie wykrywa nowego dysku - brak sterów czy coś. Zrób to samo, z tym że użyj jakiejś dystrybucji linuxa z Live CD.
GoOx
Przyjaciel

Reputacja: 99

0     0    
3   31-10-2013, 21:17   
2. Jeśli chodzi wykrywanie samej płyty w systemie to bez problemu jeśli płyta nie jest uszkodzona. A jeśli uruchomienie płyty do instalacji to zaraz po uruchomieniu komputera z przycisku klikamy F10 i wybieramy napęd DVD.
locarno
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
4   31-10-2013, 23:47   
Wywale te programy od samsunga i spróbuje zaktualizować.
Na razie mam problem z najprostszą rzeczą jak zrobić kopie partycji 12. Całe życie wystarczał do tego Widnwos Xp z hirren boot'a. Ale na nowe sprzętu to się nie nadaje. I teraz mam problem. Może linuksem mi się uda.
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 327

0     0    
5   01-11-2013, 04:32   
Na pewno sie uda, powodzenia.
hecia13
Użytkownik

Reputacja: 4

0     0    
6   01-11-2013, 11:44   
locarno napisał(a):1. Mam samsunga np300e5c-a04pl z domyślnie wgranym Windowsem 8. System jest modyfikowany przez samsunga. Zamiast normalnego ekranu bootowania mam logo samsunga aż do ekranu logowania. No i oczywiście pełno śmieci w systemie od samsunga.
No i czy mając taki system mogę go zaktualizwoać do 8.1 bez problemów ?
Ja mam Smasunga np300e5c-a02pl, był kupiony z 7, potem został zaktualizowany do 8 z płytki (oryginał) a teraz zaktualizowałam go przez sklep do wersji 8.1. Z oprogramowania samsungowego wywaliłam tylko Support Center, który powszechnie sprawia problemy przy przeglądarkach. Wszystko działa ok, zaktualizujesz go na pewno bez problemu nawet bez wywalania tych innych śmieci.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group
Biznes-Host