Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Notariusz Katowice

Windows 8.1: Kod błędu:0X80070002 - Modern UI nie działa prawidłowo ...
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
piotr-jimi
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   03-10-2014, 16:58   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam Serdecznie

Mój system to WINDOWS 8.1 64 BIT. ORYGINALNY SYSTEM - Komputer, LAPTOP ACER - Komputer prywatny

Objawy to:
--- Kafelki z menu start nie działają, uruchomią się ale tylko migną na ekranie i widać je tylko na pasku zadań, a próba ich otwarcia powoduje tylko ich bardzo szybkie mignięcie około 1 - 2 sekundowe, i wyglądają na pasku bez logo np. kafelekTwittera to jest sama nazwa, wcześniej kafelek po zminimalizowaniu do paska zadań było logo i napis i po kliknięciu na niego otwierała się aplikacja a teraz tylko mignie, po najechaniu myszką robi się podgląd kafelka ale widać tylko czarne tło.
--- Aplikacje "Moje Dokumenty" , "Mój Komputer" , "Panel Sterowania" , i foldery utworzone samodzielnie uruchamiają się jako wyśrodkowane na pulpicie, czyli na środku okno folderu a na około widać pulpit, po maksymalizacji i zamknięciu i ponownym uruchomieniu folderu cały czas to samo się dzieje.Chodzi tylko o te foldery, inne aplikacje uruchamiają się normalnie po dwukliku na ikonę na pulpicie. Minimalizacja i maksymalizacja nic nie daje.
--- Niektóre nazwy z elementu "Menu Start" i na Pulpicie zmieniły nazwę na angielską np. Panel Sterowania i Photo Gallery, oraz ikona Menu Start w C:users zmieniła nazwę na angielską.
--- Nie można wejść przez ten boczny pasek do "Zmień ustawienia komputera",chociaż boczny pasek zaklęć się otwiera.
--- Punkt przywracania systemu nic nie daje bo nie ma utworzonego takiego punktu, a w odzyskiwanie systemu nie mogę wejść.
--- Próba ponownej instalacji aplikacji z Sklepu Windows kończy się komunikatem Kod błędu:0x80070002 - jedynie sklep uruchamia się ale nic nie można zainstalować z powodu tego błędu.
--- Folder Moje Dokumenty-Obrazy nie pamięta widoku ikon, cały czas są szczegóły a nie np. duże ikony podglądu.

Wszystko inne działa prawidłowo, aplikacje na pulpicie działają i te w menu start nie pobrane ze sklepu działają.

Miałem wcześniej zainstalowany Corel Draw X6 ale już usunołem ten program i było dobrze, te objawy wystąpiły później, skanowałem komputer AD-AWARE i innymim programami "ANTY" nic to nie pomogło, pousuwałem te programy.

Z tego powodu nie mogę wejść w zmień ustawienia komputera aby dokonać odświerzenia systemu, ja nie mam na płycie systemu ponieważ jest to laptop z już zainstalowanym systemem.
Kłopot ten już trwa od początku września i jakoś nikt mi nie może pomóc.

Bardzo bym chciał uniknąć reinstalacji systemu i odświerzania.

Proszę choćby o podpowiedż co można zrobić aby to naprawić.

DZIĘKUJE I POZDRAWIAM

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host