Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Windows 8.1: Windows 8.1 - Ogólna dyskusja
  • 11 Głosów - 4.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 320

0     0    
991   30-06-2013   21:25   
Ponoć nie, aczkolwiek na razie nie mam jak się w to zagłębić xd
Black
Ekspert

Reputacja: 269

0     0    
992   30-06-2013   21:47   
Ja dodam, że w oficjalnej wersji przycisk start ma być opcją wybieraną przez użytkownika (jak jest w Preview nawet nie wiem). Domyślnie ma być włączony, podobnie jak rozruch do desktopu.
limak
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
993   01-07-2013   11:28   
cześć, zainstalowałem window 8.1 Wszystko jest ładnie, pieknie śmiga, Tylko jedno pytanie. Jak można definiować w oknie This computer foldery które sie pokazują na górze ( desktop, documents, music, videos... ) mozna to wyłączyć albo zamienić sobie na foldery z innej lokalizacji ?? pozdrawiam
TheMattPL
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
994   02-07-2013   14:12   
Jak w skydrive w Windowsie 8.1 przesłać plik do sieci bo mam ciągle: Available offline.
Patryq
Użytkownik

Reputacja: 20

0     0    
995   02-07-2013   21:51   
Pytanie do użytkowników 8.1: Czy wam też się wydaję, że w Modern UI wszystko jest jakby wolniejsze? Mam m. in. na myśli animację, gdy uruchamiam jakąś appkę z Modern. Nie wiem też dlaczego nie miałem ustawionej rozdzielczości ekranu takiej jaka powinna być 13
ronek22
Użytkownik

Reputacja: 2

0     0    
996   02-07-2013   22:02   
@Patryq
Tak też dostrzegłem te spowolnione animacje itd... no ale to przecież beta/preview.
Przy instalacji także nie miałem full hd, pewnie nie dodali do instalki odpowiednich sterów, ale sam nie wiem 3
raximus
Przyjaciel

Reputacja: 29

0     0    
997   03-07-2013   00:11   
A u mnie 8.1 lepiej pracuje, zwłaszcza w kwestii aplikacji Metro.
Nie robiąc reklamy, ale np. mój dobry plan. Na 8.1 włącza się szybciej, szybciej ładuje kolejne tygodnie, a na dodatek pojawiły się ładne animacje przy przejściu między tygodniami. Pamiętajcie tez, że teraz aplikacje 8.0 na 8.1 są tak jakby odpalane w trybie zgodności. Po zrekompilowaniu appek przez ich twórców, jeszcze bardziej przyśpieszają. Np. lista kontaktów z Rozmownika, to praktycznie inna lista niż na 8.0
Patryq
Użytkownik

Reputacja: 20

0     0    
998   03-07-2013   09:57   
U mnie wygląda to tak bardziej osowiało 3 I nie wiem jeszcze z charms bar, czy to przez rozdzielczość czy to tak ma być, bo jak wysunę ten pasek od dolnego rogu to te przyciski Search, Start itp. są niżej, a jak wysunę od górnego rogu, to są wyżej xD Może jest i tak wygodniej, ale według mnie gorzej to wygląda. Też ktoś tak z was ma czy to jakiś błąd.
Dobrze, że jest to na szczęście wersja testowa, bo nie wiem czy jakby to miała być finalna wersja, czy ona spodobała mi się.
gbbsoft
Przyjaciel

Reputacja: 54

0     0    
999   03-07-2013   14:34   
Pamiętajcie, że to Beta, w której jest wiele niepotrzebnego kodu (do testowania i sprawdzania), który najczęściej jest usuwany przed wydaniem RTM. Po drugie największą optymalizację kodu najczęściej robi się na końcu, gdy kod jest juz gotowy.
szczepan
Użytkownik

Reputacja: 3

0     0    
1000   03-07-2013   15:37   
MS zaczyna zniechęcać do Win 8.1... Planują dać reklamy w systemie. Dokładniej mówi się o wstawieniu reklam z Bing Ads do wyszukiwarki systemowej.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host