Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Windows 8.1: Windows 8.1 - Ogólna dyskusja
  • 11 Głosów - 4.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
Patryq
Użytkownik

Reputacja: 20

0     0    
1001   03-07-2013   15:59   
Jak oni dadzą reklamy, to na pewno nikt się nie ucieszy. Chyba, że jeśli daliby tylko reklamy reklamujące swoje produkty i aplikacje z Store, to to mógłbym jeszcze przeżyć, bo oni mają zazwyczaj schludne reklamy, które nie migają ciągle, jednym słowem przyzwoite5
szczepan
Użytkownik

Reputacja: 3

0     0    
1002   03-07-2013   16:14   
Reklamy będą pochodzić z Bing Ads więc, nie będą one pochodzić tylko ze Store i będą dostosowane do wyszukiwanych słów według ich algorytmu, więc wątpię, aby były dobrze dobierane.
Polikon
Użytkownik

Reputacja: -6

0     0    
1003   03-07-2013   16:42   
Poczekajcie jeszcze trochę to wymyślą coś takiego. Kupując komputer będziesz musiał kupić do niego system za około 200zł (oczywiście w promocji), w którym będą same reklamy. Jak będziesz chciał się pozbyć reklam to zaoferują ci wykupienie pakietu bez reklam za około 400zł na rok.
Najgorsze jest to, że już teraz MS zaczyna wykupywać, co bardziej popularne aplikacje lub przejmować na nimi kontrolę. A co za tym idzie, chcą zawładnąć rynkiem IT. Taki mały przykład.
Pewien pan o nazwisku Christian Fredrikson, pracował w Noki i już widzimy jego działalność w postaci oprogramowania win8 w telefonach Noki. Tak blokował rozwój własnego oprogramowania Noki, że Nokia praktycznie padła, i pojawił się dobroczyńca w postaci MS. I nie byłoby w tym nic dziwnego. Oprócz jednej drobnostki, ano zaraz po tym jak MS przejął oprogramowanie Noki (właściwie nie przejął, tylko wcisną własne oprogramowanie) to pan Christian Fredrikson dostał następne zadanie i przeszedł do firmy, która napisała fajnego antywirusa F-Secure. I też niby nic nadzwyczajnego, ale zaraz za tym panem poszła firma MS i usunięto z programu F-Secure aplikację, która dbała, aby nasze aplikacje nie panoszyły się w Internecie bez naszej zgody. Nawet aplikacje MS były wychwytywane i na nasze życzenie blokowane.
W nowej wersji F-Secure jak chcemy wejść do zapory sieciowej lub kontroli aplikacji to otwiera się zapora wbudowana w system, która bez naszej zgody pozwala na wysyłanie wszystkiego, co tylko system zapragnie wysłać.
Jak coś instaluję na komputerze to zawsze pojawia się jakaś aplikacja, która chce się połączyć z serwerem MS, oczywiście blokuję to, ale w nowej wersji F-Secure już takich komunikatów nie ma. To jest przykład jak MS działa na rynku IT.
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 320

0     0    
1004   03-07-2013   17:04   
Jak na avatarze pokazałeś, tak zrobiłeś przed napisaniem tego?...
Ale płaczecie o te reklamy, chcieliście update za free, to macie w zamian reklamy. Google przecież też softu charytatywnie nie tworzy ... W darmowych apkach na andku też macie reklamy i nikt afery nie robi.
Polikon
Użytkownik

Reputacja: -6

0     0    
1005   03-07-2013   17:21   
(03-07-2013 17:04)Antyhaker napisał(a):

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się na forum klikając tutaj.

Jak na avatarze pokazałeś, tak zrobiłeś przed napisaniem tego?...
A jak sądziłeś. Pewnie, że sobie wypaliłem. Teraz nie pozostaje nic innego jak tylko wypalić dobrego skręta.29
Ja już swoje lata mam, i pewnie za długo nie pociągnę, ale przerażenie minie ogarnia jak widzę, co się dzieje i jak będą musiały żyć moje dzieci.25
Na tak zwanym zachodzie ludzie już mogą uczyć swoje dzieci języka Arabskiego. Piszę, że na zachodzie, bo w Polsce jeszcze długo muzułmanie nie zagoszczą, za słaba opieka socjalna.
Black
Ekspert

Reputacja: 269

0     0    
1006   03-07-2013   17:30   
Tylko że... nijak się ma to do tematu
Guga
Użytkownik

Reputacja: 1

0     0    
1007   03-07-2013   23:21   
Okej. Dzisiaj preview wyszedł przez store dla każdego. Trzeba mieć en-us i patch sam wchodzi. Mi po 3h instalacji właśnie wszedł 8.1

Pierwsze wrażenia pozytywne. Jednak o dziwo nie działa mi ani GG ani Rozmownik. GG się ładuje w nieskończoność, a Rozmownik wywala błąd połączenia internetowego. Antywirusa innego niż Windows Defender nie posiadam... Zatem jakieś sugestie czemu akurat te dwie aplikacje mają problem z połączeniem z internetem? Skype za to chodzi bez zarzutu...
raximus
Przyjaciel

Reputacja: 29

0     0    
1008   04-07-2013   00:45   
Wywala się dokładnie ta sama linijka kodu 2
Ja w Rozmowniku to już naprawiłem, ale na razie nie ma możliwości wysyłania 8.1 do Store, ma być "wkrótce". Więcej w temacie o Rozmowniku.
Guga
Użytkownik

Reputacja: 1

0     0    
1009   04-07-2013   06:46   
No fakt nie czytałem tamtego tematu.
Za to updaty aplikacji do Win8.1 normlanie wychodzą Oo dzisiaj wyszedł update do Programming Tutorials w sklepie...
Drugie co mi się nie podoba to zepsucie szukajki z charms bar. W Win8 jak byłem w sklepie to mogłem w niej szukać aplikacji. Teraz trzeba przejść na główną i w szukajce sklepowej szukać :> ech... nawyki 3
Kacper.K
Zbanowany

Reputacja: 94

0     0    
1010   04-07-2013   14:28   
Jeśli ktoś czeka na Polską wersję językową Windowsa 8.1 to może dzisiaj wyjdzie nieoficjalna wersja od Mr.T 2

x86 - może dzisiaj
x64 - jutro

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host