Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Windows 8.1: Windows 8.1 - Ogólna dyskusja
  • 11 Głosów - 4.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
admin
Administrator

Reputacja: 266

0     0    
1111   20-08-2013   22:39   
(19-08-2013 21:31)Zbychu napisał(a):

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się na forum klikając tutaj.

Leciutko Pulpit... co masz przez to na myśli? 2

Choćby to:
[Obrazek: zmiany]
GoOx
Przyjaciel

Reputacja: 97

0     0    
1112   21-08-2013   00:05   
Zastanawiam się, co ładniej wygląda "w akcji" bo na screenie jako samo 8 rtm ładniej ale na pulpicie które ładniejsze jak myślicie?
Jar3k
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1113   21-08-2013   01:16   
Siemka! : ) Chociaż śledzę ten temat jak i cały temat w internecie o Windows 8.1 tak nigdy się jeszcze bodajże nie udzielałem, więc postanowiłem zrobić to teraz. Dotąd używałem Windows 8, a przez parę godzin jakiś dzień po wydaniu Windows 8.1 Preview ale zrezygnowałem, ponieważ sterowniki do mojej karty graficznej były jakieś lipa, i nie działały mi gry). Dzisiaj z chyba z nudów zainstalowałem wersję Windows 8.1 Build 9471 a zaskoczeniem była już sama instalacja, dosłownie 10 minut a system był zainstalowany (instalacja z pendrive). Co mnie zdziwiło, logo bootowania było tak jak w Windows 8 a czytałem, że to ma być jakaś rybka xd Oczywiście pierwsze co ujrzałem po instalacji to ekran konfiguracji początkowej ale tutaj żadnych zmian, instalowanie aplikacji itd. no i jest! Ujawniło się Modern UI. Ogólnie na plus, Interfejs Metro jest jakby płynniejszy, szybszy a bynajmniej to tylko moje odczucia. Nie wiem jak w wcześniejszych buildach, ale w tym nowo zainstalowane aplikacje deskopt'owe nie ładują się byle jak na główną stronę Metro UI a trzeba nacisnąć strzałkę w dół na dole ekranu aby zobaczyć wszystkie aplikacje (Tak, wiem, że taka strzałka była do wszystkich aplikacji w Modern UI ale mam na myśli to, że wszystkie aplikacje a to jest skróty do nich ładowały się na główną stronę, w tym buildzie tak nie jest) co wygląda bardzo ładnie, jedna z najbardziej irytujących spraw, że wszystkie skróty do deinstalatorów etc. waliły się na główny ekran Metro UI, teraz na głównym ekranie są tylko aplikacje Metro. Co do rozmiaru kafelków to zauważyłem aż możliwość dopasowania ich w 4 różnych wielkościach "Large, Wide, Medium, Small". Bardzo ciekawa i fajna możliwość dostosowywania tła, kolorów i kolorów tła w Metro. To chyba tyle co do Interfejsu Metro, czas na pulpit. Pulpit również spoko, zmiany kosmetyczne są! Pierwsze co jest zauważalne to na pewno większe ściśniecie ikonek, moim zdaniem na plus. Ładowanie się okładek np. od muzyki jest szybsze niż na Windows 8 i to odczuwalna różnica, jednak to było można dostrzec już w Windows 8.1 Preview a szczególnie gdy mamy naładowane różnych zdjęć, muzyki itd w jeden folder. Co do postu @Hipek to kalendarz, który on pokazuje w buildzie 9471 wygląda tak jak wyglądał w Windows 8, tutaj nie ma żadnych zmian. W menu kontekstowym ikony startu dostaliśmy nową opcję "sign out". Na razie innych zmian nie zauważyłem, jednak dopiero co zainstalowałem system. Owe zmiany, które podałem ktoś już mógł zauważyć w wcześniejszych buildach, jednak no jak pisałem jest to na dobrą sprawę mój pierwszy build Windows 8.1, ponieważ wersję Preview wyrzyciłem po kilku chwilach.
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 320

0     0    
1114   21-08-2013   01:20   
Jak dla mnie grubsze ramki lepsze ;p
Jar3k
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1115   21-08-2013   02:14   
W build 9471 są właśnie grubsze ramki oraz jest możliwość, dodawania języków a obiło mi się o uszy, że takowa możliwość była zablokowana ; ) Ale nie wiem czy tak było, to co wydaję mi się za zmianę bo słyszałem jakiś mit to wrzucam tutaj. ;p
Kubex52
Przyjaciel

Reputacja: 25

0     0    
1116   21-08-2013   10:14   
(19-08-2013 21:31)Zbychu napisał(a):

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się na forum klikając tutaj.

Leciutko Pulpit... co masz przez to na myśli? 2

Chociażby właśnie przycisk przenoszący do ekranu startowego, zlikwidowanie testu wydajności (obiło mi się o uszy, że to zlikwidowali...) i lekka zmiana wyglądu (bardziej przypominający interfejs Modern).
mati150_92
Ekspert

Reputacja: 340

0     0    
1117   21-08-2013   11:23   
[Obrazek: image_721_zps4072902b.jpg]

[Obrazek: 151856ux1rguzd3rnfsjsn.png]

[Obrazek: 151810gmqguavd32g304zu.png]

Link do download w dziale Linki
Kubex52
Przyjaciel

Reputacja: 25

0     0    
1118   21-08-2013   18:28   
Nie wiem czy wiecie (zapomniałem wczoraj napisać), ale już ostateczna kompilacja (RTM) Windowsa 8.1 (9477) została wczoraj rozesłana do partnerów OEM; natomiast już dzisiaj możemy się nią cieszyć, tyle że w lekko nieoficjalnym wydaniu 5

P.S.
Nie wiem jak Wy, ale ja to zainstaluję dopiero jak się pojawi nowa wersja sterowników do kart graficznych firmy AMD, gdyż za pewne wtedy pojawi się już wersja wspierająca Windowsa 8.1 1 Nie mam zamiaru znowu popełniać tego samego błędu, bo dla gracza nie jest to zbyt miłe... Gra bez dobrych sterowników 5

Edit: Aha... To jest dostępne tylko w języku chińskim... To już w ogóle tego nie pobiorę 3
__zbychu
Ekspert

Reputacja: 167

0     0    
1119   21-08-2013   20:54   
Ja poczekam przynajmniej na wersję angielską 2
Black
Ekspert

Reputacja: 269

0     0    
1120   21-08-2013   20:57   
A ja konsekwentnie czekam na finał 2

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host