Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Windows 8.1: Windows 8.1 - Ogólna dyskusja
  • 11 Głosów - 4.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
admin
Administrator

Reputacja: 266

0     0    
1271   20-09-2013   16:35   
"Wersje N systemu Windows 8 umożliwiają samodzielne wybranie odtwarzacza multimediów oraz oprogramowania służącego do zarządzania dyskami CD, DVD i cyfrowymi plikami multimedialnymi oraz do ich odtwarzania. W przypadku wybrania programu Windows Media Player 12 można pobrać go bezpłatnie wraz z powiązanym oprogramowaniem. Wersje N systemu Windows 8 są przeznaczone dla klientów mieszkających w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz w Chorwacji i Szwajcarii."
Merode
Użytkownik

Reputacja: 4

0     0    
1272   20-09-2013   16:54   
(20-09-2013 11:49)J_23 napisał(a):

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się na forum klikając tutaj.

Nie wiem jak u Was, ja u siebie zauważyłem, że w Win 8.1 w przeciwieństwie Win 8, aplikacje Metro po zamknięciu nie wyłączają swoich procesów w Menadżerze zadań i zajmują pamięć. Macie też tak u siebie i czy można to zmienić w ustawieniach?

Przeciągnij w dół i nie upuszczaj. Poczekaj aż podgląd aplikacji obróci się i zobaczysz logo aplikacji. Dopiero wtedy puszczasz i proces jest ubity.

1) Przeciągasz i od razu upuszczasz = siedzi w pamięci
2) przeciągasz, przytrzymujesz, podgląd się obraca, puszczasz = wypada z pamięci
Bogdan
Użytkownik

Reputacja: 2

0     0    
1273   20-09-2013   18:21   
Tak się zastanawiam czy aktualizować 8 do 8.1 przez windows store (jak będzie dostępna) czy lepiej zainstalować 8.1 na czysto?
Kubex52
Przyjaciel

Reputacja: 25

0     0    
1274   20-09-2013   19:15   
Nie musisz instalować na czysto. Zawsze możesz użyć pliku setup.exe. Mi się właśnie przed chwilą wszystko zainstalowało. Kapitalny proces. Wszystko jest na swoim miejscu. Tak jakbym niczego nie robił, a jednak inny system 5 Problem jest, tylko to, że nie mogę go aktywować moim kluczem 10 Wie ktoś może dlaczego?
dawid409
Użytkownik

Reputacja: 2

0     0    
1275   20-09-2013   19:22   
Stery są juz dostepne dla 8.1 nvidia 327.23
gbbsoft
Przyjaciel

Reputacja: 54

0     0    
1276   21-09-2013   09:29   
He, he... Ikonki głównego ekranu mi się synchronizują między tabletem a PCetem... W "ustawieniach komputera" już jest wszystko, co do życia potrzebne...
J_23
Użytkownik

Reputacja: 11

0     0    
1277   23-09-2013   13:52   
Merode napisał(a):
(20-09-2013 11:49)J_23 napisał(a):

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się na forum klikając tutaj.

Przeciągnij w dół i nie upuszczaj. Poczekaj aż podgląd aplikacji obróci się i zobaczysz logo aplikacji. Dopiero wtedy puszczasz i proces jest ubity.

1) Przeciągasz i od razu upuszczasz = siedzi w pamięci
2) przeciągasz, przytrzymujesz, podgląd się obraca, puszczasz = wypada z pamięci
Dzięki
pine
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1278   24-09-2013   20:55   
gdzie się podziała opcja Uśpienia komputera?

teraz mam do wyboru w opcjach zasilania jedynie zamknij, hibernację i uruchom ponownie.
gbbsoft
Przyjaciel

Reputacja: 54

0     0    
1279   24-09-2013   21:08   
A ja mam: uśpij, zamknij, uruchom ponownie...
juniorsky
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1280   25-09-2013   07:36   
niestety pierwszy poważniejszy problem dotyczący windows 8.1 a dokładnie jego aktualizacji. od dnia 17.09 nie mogę zainstalować żadnych update'ów i nie dlatego ze coś niby w tle sie aktualizuje, nic z tych rzeczy. Chodzi o to ze wybieram sprawdzanie czy są dostepne aktualizacje. wybieram ktore maja zostac zainstalowane, klikam "instaluj" iiii.... nic... okno windows update kompletnie sie zawiesza. wyszukiwac wyszukuje instalowac nie instaluje, sprawdzalem uslugi typu: usluga inteligentnego transferu w tle w trybie ręcznym nie mogę jej uruchomic z powodu jakiegos bledu nie mam pojecia jakiego, system zdarzen com+ w trybie automatycznym ustawione jako dzialajaca usluga. pamietam ze z windows 8 tez mialem ten problem pare dni przed zmiana na win 8.1 moze ktos mi pomoze, albo wie jak zalączyć tą usługę, bo raczej zdaje mi sie ze to ona jest tutaj posrednim problemem. pozdrawiam.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host