Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Windows 8.1: Windows 8.1 - Ogólna dyskusja
  • 11 Głosów - 4.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
Patryq
Użytkownik

Reputacja: 20

0     0    
1291   29-09-2013   10:12   
Jak to dziwnie brzmi na polski "Ten Komputer", też tak uważacie?

Powinni dać opcję wyboru czy te kafelki mają być kolorowe czy jednolite i mogli by dać możliwość wybrania koloru dla każdej aplikacji Modern, czyli np. poczta, kalendarz...
admin
Administrator

Reputacja: 266

0     0    
1292   29-09-2013   10:32   
W kwestii wyboru koloru dla każdej aplikacji osobno się nie zgadzam - każda aplikacja ma określony schemat kolorów i wygląda to elegancko 2 Problem polega na tym, że Microsoft narzuca klientom swoje zdanie nie dając wielkiego wyboru personalizacji użytkownikom systemu.
Patryq
Użytkownik

Reputacja: 20

0     0    
1293   29-09-2013   13:47   
Każdy ma swój gust i swoje zdanie 5 ale nie przeszkadza mi to bardzo więc jest mi to obojętne.
Merode
Użytkownik

Reputacja: 4

0     0    
1294   29-09-2013   20:50   
(29-09-2013 10:32)Hipek napisał(a):

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się na forum klikając tutaj.

W kwestii wyboru koloru dla każdej aplikacji osobno się nie zgadzam - każda aplikacja ma określony schemat kolorów i wygląda to elegancko 2 Problem polega na tym, że Microsoft narzuca klientom swoje zdanie nie dając wielkiego wyboru personalizacji użytkownikom systemu.

Właśnie sam sobie zaprzeczyłeś. W tym samym poście.
admin
Administrator

Reputacja: 266

0     0    
1295   29-09-2013   21:04   
Nie zaprzeczyłem, może trochę chaotycznie napisałem 1 Chodziło mi o to, że ustawianie sobie własnego koloru dla każdej aplikacji Modern osobno uważam za przesadę i aplikacje powinny mieć ustawione swoje schematy kolorów, ale nie zmienia to faktu, że Microsoft oddaje do użytku system z bardzo małą ilością opcji do personalizacji np. dowolna grafika pod kafelkami, kafelki w kolorze tła czy dopasowujące się do ikony itp.
Miskov
Użytkownik

Reputacja: 3

0     0    
1296   30-09-2013   15:34   
Ciekawie wyglądają kolorowe wersje - sorry, że nie wertuję całego wątku - ale kiedy oficjalny update - czy może już był ?
Black
Ekspert

Reputacja: 269

0     0    
1297   30-09-2013   22:45   
18 października
gamertr9
Przyjaciel

Reputacja: 15

0     0    
1298   15-10-2013   13:23   
Hej, sorry, ze tak nie w temat ani nie czytam tego co piszecie ale 130 stron to trochę dużo 5 Przeczytałem, że mam 2 lata na zaktualizowanie mojej 8, i tu moje pytanie: Co nowego wprowadza 8.1? czym on się różni? Czy jak zaktualizuje to znikną mi programy, gry, jakieś pliki? - bo nie wiem czy mi to potrzebne aż taki i czy nie zaktualizuje mojej 8 dopiero jak już będę zmuszony 5 Jeśli był taki temat lub jest gdzieś podsumowanie to proszę o linka 1

Aha i czy będę musiał znowu aktywować system?
olukasz
Użytkownik

Reputacja: 12

0     0    
1299   15-10-2013   14:21   
Jak będziesz aktualizował 17 października przez Sklep to nic nie stracisz. Ustawienia oraz pliki z pulpitu i kafelkowe zostaną. Zmian jest bardzo dużo, głównie w menu start. Jest nowy tryb SNAP, lepsza personalizacja, więcej ustawień z panelu sterowania w Start UI, możliwość otwierania strony internetowej/wiadomości email w nowym oknie, animowane tło w Start UI, ulepszone programy od Microsoftu( poczta, czytnik, IE, itd) i wiele innych
gamertr9
Przyjaciel

Reputacja: 15

0     0    
1300   15-10-2013   15:54   
A czy będę go musiał potem ponownie jakoś aktywować czy wszystko samo się zrobi?

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host