Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Windows 8.1: Windows 8.1 - Ogólna dyskusja
  • 11 Głosów - 4.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
tzsherman
Użytkownik

Reputacja: 2

0     0    
1341   17-10-2013   20:09   
(17-10-2013 19:19)gamertr9 napisał(a):

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się na forum klikając tutaj.

Mam pytanie. Na zwykłej 8 miałem konto lokalne, teraz byłem zmuszony założyć konto MS i gdy loguje się do konta na kompie to muszę dać hasło do konta Microsoft, da się to zmienić by to konto było lokalne, offline? czy już jestem zmuszony do konta MS?
Tak, da się włączyć konto lokalne. Aby to zrobić, trzeba wejść w Ustawienia komputera -> Konta i wybrać tam "Przełącz na konto lokalne".
Jedynym mankamentem jest wtedy logowanie do aplikacji Microsoftu, takich jak Skype czy Poczta.
Aby się do nich zalogować, trzeba kliknąć w opcję "Zaloguj się do każdej aplikacji osobno (niezalecane)".
Opcja ta jest widoczna na samym dole, obok przycisku Dalej (na załączonym zrzucie w zielonym prostokącie).

EDIT
@lukcio29
Trochę mnie wyprzedziłeś 3
gamertr9
Przyjaciel

Reputacja: 15

0     0    
1342   17-10-2013   20:17   
Ok dzięki, jak będę na lapku to tak zrobię, bo na piecu jednak zostawiam zwykłą 8, 8.1 średnio mi się podoba. No i nie zmienia to faktu, że aktualizując 8.1 musiałem założyć konto MS a nie lubię gdy ktoś mnie do czegoś zmusza, teraz mam 2 konta i o jednym na pewno i tak z czasem zapomnę 5
dzony76
Użytkownik

Reputacja: 1

0     0    
1343   17-10-2013   22:19   
Działa wam to że są 3 aplikacje w oknie otwarte? bo ja mam tak [Obrazek: 2mq6i4w.png]
I nie chce mi sie ładnie podzielić11
Patryq
Użytkownik

Reputacja: 20

0     0    
1344   17-10-2013   22:35   
Trzeba mieć monitor o odpowiedniej wielkości, a twój pewnie jest za mały.
dzony76
Użytkownik

0     0    
1345   17-10-2013   22:38   
Patryq napisał(a):Trzeba mieć monitor o odpowiedniej wielkości, a twój pewnie jest za mały.
19 cali 1366x768
tzsherman
Użytkownik

Reputacja: 2

0     0    
1346   17-10-2013   22:40   
@dzony76
Spróbuj przeciągnąć trzecią aplikację do tej krawędzi ekranu, przy której jest ta "większa" aplikacja. 1

dzony76
Użytkownik

0     0    
1347   17-10-2013   22:54   
tzsherman napisał(a):@dzony76
Spróbuj przeciągnąć trzecią aplikację do tej krawędzi ekranu, przy której jest ta "większa" aplikacja. 1

coś mi to nie hula, musze nad tym popracować 1
Marynarz
Ekspert

Reputacja: 443

0     0    
1348   18-10-2013   08:01   
U mnie "aktualizacja" zakończyła się totalnym fiaskiem... 13

Po pobraniu tej paczki aktualizacji po upgrade do Windows 8.1 zobaczyłem piękny ekran "Próba naprawienia systemu Windows" następnie "Naprawienie nie udało się"....

Nic nie pomagało więc zrobiłem format 5

Teraz już śmiga prawie OK i przypomniały mi się pierwsze 2 tygodnie użytkowania Windows 8. Jak człowiek coś odpalał to się zastanawiał czy będzie dobrze działało 2

Ale żeby nie było tak kolorowo to mam problem z telefonem...

Na Windows 8 po podłączeniu Nokia Lumia 820 szybciutko (za pierwszym razem) zainstalował mi odpowiednią aplikację...
No a na 8.1 nie dość że tego nie zrobił to nawet po manualnym dodaniu nadal nie widzi mi telefonu.
Nawet nie jest widoczny w oknie "Komputer", a nie sorki teraz to zmienili przecież na "TEN Komputer" - jak by to miało jakiekolwiek znaczenie 5

A jak u Was to wygląda ???

EDIT :

No i problem się rozwiązał... jak ktoś ma podobnie to niech zrobi restart telefonu (musi być cały czas podpięty pod komputer) i powinno wszystko zadziałać 1

U mnie 8.1 już widzi normalnie moją Lumię i sam pobrał stosowną aplikację 2
rojek
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1349   18-10-2013   09:44   
Witam
Mam pytanie gdzie się zapisują pliki win 8.1 podczas aktualizacji z sklepu windows
Pozdrawiam
gamertr9
Przyjaciel

Reputacja: 15

0     0    
1350   18-10-2013   10:39   
Marynarz napisał(a):U mnie "aktualizacja" zakończyła się totalnym fiaskiem... 13

Po pobraniu tej paczki aktualizacji po upgrade do Windows 8.1 zobaczyłem piękny ekran "Próba naprawienia systemu Windows" następnie "Naprawienie nie udało się"....

Nic nie pomagało więc zrobiłem format 5
Miałem to samo, wpierw system nie wstał po pierwszym ponownym uruchomieniu tylko się zawieszał a potem właśnie chciał się naprawić i wrócić do ostatniego dobrego uruchomienia ale też się zawieszał i wyskoczyło, że się nie udało. Olałem to i wyłączyłem lapka. Po jakimś czasie włączyłem go i system był w ostatnich ustawieniach o dziwo. Potem aktualizacja się udała ale bardzo wolno się wszystko robiło.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host