Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Tonery i tusze do drukarek Notariusz Katowice Adwokat Katowice

Windows 8.1: Windows 8 na tablecie.
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
Windowsik
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   19-11-2017, 13:19   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam, wiem że te temat jest w kategorii Windows 10, ale chciałem dostać szybszą odpowiedź xD, do tego o Windowsie 10 dalej będzie poruszony temat. A więc dobrze. Mam tablet z systemem Android 5.0 oraz chciałbym mieć:

1. Możliwość Dual Boota po podłączeniu pendrive'a.
  • Nie obchodzi mnie czy to będzie trzeba uruchamiać system przez Recovery Androidowe lub może przez bardziej przyjazne menu wybierania systemu w Windowsie 8.
  • PYTANIA:
  1. 1. Czy możliwe jest LEGALNE pobranie systemu, jeżeli na laptopie miałem Windows'a 8 a teraz mam Windows'a 10 bo skorzystałem z darmowego uaktualnienia? Czy może będę musiał kupić licencję?2.Tabletowi brakuje ok. 50 MB RAMu aby miał minimalne wymagania. Czy mogę dodać mu RAM w trakcie instalacji systemu przez pendrive? Oczywiście korzystając z dwóch odzielnych pendrive'ów.3.Tablet ma funkcję telefonu. Czy ta funkcja będzie działać? Jeżeli się nie mylę, to będą potrzebne dodatkowe sterowniki.4. Czy root jest potrzebny?5. Czy tablet będzie się ładował przez USB gdy będzie włączony Windows 8?6. Jak utworzyć bootowalnego pendrive oraz Pendrive do RAMu? (Słyszałem o ReadyBoost ale ta funkcja chyba nie działa przy Instalacji.
  • Informacje:
  1. TE INFORMACJE TO NIE SĄ ODPOWIEDZI DO PYTAŃ!!!
  2. Mój tablet ma architekturę 86x czyli 32 bitową a więc nie muszę instalować wersji Windows RT.
  3. Mój procesor w tablecie ma 1,20 GHz a więc to nawet trochę ponad wymagania.
  4. Mam klawiaturę do tabletu (nie firmową, normalną na Micro USB) jakby była potrzebna.
Za każdą odpowiedź z całego serca dziękuję. Może za odpowiedź odwdzięczę się plikiem instalacyjnym Windows Live który nie próbuje pobierać plików z serwerów Microsoftu? (nie działa na Windows 10) Albo może czymś lepszym. Link do mojego bloga: https://appki-i-komputery.blogspot.com/

Pozdrawiam, Kuba
Marynarz
Ekspert

Reputacja: 459

0     0    
2   19-11-2017, 15:19   
krótko i na temat, na tablecie z Androidem nie zainstalujesz natywnie systemu Windows. Koniec tematu.
Windowsik
Użytkownik

0     0    
3   19-11-2017, 15:57   
Słuchaj, bo ty komuś odpowiadałeś że się da. Aha, i sorka za powielanie tematów.
Marynarz
Ekspert

0     0    
4   19-11-2017, 16:41   
serio? Jakoś nie przypominam sobie :/

Prędzej na tablecie z Windows zainstalujesz Androida (np. Remix OS) niż odwrotnie. Hardware na to nie pozwala niestety.
Windowsik
Użytkownik

0     0    
5   19-11-2017, 18:36   
Dalej mi nie wierzysz? Tutaj masz linka... http://forum.centrumwindows.pl/Temat-Win...em-Android
Marynarz
Ekspert

0     0    
6   19-11-2017, 21:10   
a no faktycznie... ale to post z przed 4 lat więc mogłem nie pamiętać. No cóż, nie pozostaje Tobie nic innego jak szukać w zasobach YouTube i próbować. 
A swoimi wynikami możesz oczywiście podzielić się z nami. Chociaż Ja osobiście bym wolał już kupić coś z Windows i mieć święty spokój. Na pewno nie pokusiłbym się o jakieś chińskie DUAL BOOT bo z aktualizacjami nijak, ani Androida ani Windows podobno nie zrobisz aktualizacji bo się bootowanie sypie i urządzenia stają się cegłami.
Mój znajomy tak miał, kupił jakiegoś chińczyka bo tani i chciał sobie zrobić jedną z dużych aktualizacji Windows 10. Wynikiem czego tablet stał się przyciskiem do papieru. A w instrukcji było wyraźnie napisane żeby wyłączyć aktualizowanie obydwu OS. Hm...

Sam posiadam Acer Iconia W511 i powiem że po 2 latach posiadania z czego może 2-4 razy użyty na urlopie aby coś obejrzeć itd. sprzedaję go bo leży tylko w szafie i się kurzy.

Posiadam Lumia 950XL i ona mi doskonale się sprawdza na wyjazdach w każdym zakresie (ostatnio nawet zgrywałem na nią zdjęcia z aparatu!).
Windowsik
Użytkownik

0     0    
7   19-11-2017, 22:25   
Jaką wersję systemu ma ten twój Acer? Jeżeli 8 lub 8.1 to daj linka.
Marynarz
Ekspert

0     0    
8   20-11-2017, 00:18   
obecnie 10 FCU ale fabryczne recovery jest  na DVD i jest to 8 (a może i 8.1 - nie pamiętam).

sprawdź PW, wysłałem.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group
Biznes-Host