Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Windows 8: Aktywacja build 8400
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
wilk
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   17-01-2013   14:21   
witam
Otóż z własnego niedopatrzenia nie aktywowałem windows 8 realease preview (build 8400). Teraz, aktywator przy pierwszym kroku przyjmuje klucz, jednak w nastepnym kroku wyskakuje bląd "0xC004F013" i dalszy ciąg rejestrowania nie jest możliwy. Dodatkowo, w pc setting pojawia się komunikat: "install latest version of windows". Próbowałem różnych sposobów (skypem przestało działać), niestety wszystko na marne. Czy da się to jeszcze jakoś naprawić?

pozdrawiam
admin
Administrator

Reputacja: 266

0     0    
2   17-01-2013   15:46   
Windows 8 RP można używać do 15 stycznia tego roku, więc wątpię że naprawisz ten "problem". Ja osobiście polecam przenieść się na Windows 8 RTM - koszta są nieduże (zwłaszcza przy aktualizacji)
TheDead4Fun
Użytkownik

Reputacja: 4

0     0    
3   17-01-2013   15:57   
Działać będą i po 15 stycznia, ale reboot równo co 1 godzinę to jednak trochę denerwujące będzie
wilk
Użytkownik

0     0    
4   17-01-2013   16:04   
Ehh, no właśnie niby co godzinę, ale tak na prawdę zresetowało mi sie dwa razy wczoraj i raz dziś. Próbowalem wyłączyć automatyczny restart, nie wiem ile to pomoże. A jak myslicie, jakiś program typu aktywator offline etc mogą dać sobie z tym rade?

O i jeszcze jedno pytanie, da się zrobic upgrade release preview do RTM bez robienia formatowania? albo do wersji FINAL czy tam PRO (czy to jest to samo?) ?

np.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się na forum klikając tutaj.

coś takiego?
UnPix
Użytkownik

Reputacja: 8

0     0    
5   20-01-2013   20:24   
Osobiście zainstalowałbym ponownie system. Czyli, (install latest version of windows) - pobrał z oficjalnej strony microsoftu windowsa 8 - zainstalował i wprowadził ten klucz.
vera
Użytkownik

0     0    
6   21-01-2013   02:22   
jeżeli masz nainstalowane dużo aplikacji których nie chce ci się instalować po czystej instalce - możesz sprobowac
zainstalować na partycji obok czysta instalke - ale koniecznie na tym samym sprzęcie i ...
uruchomić komp z bootowalnej linuxowej płyty (np. ubuntu 12.04)
... potem na żywca skopiować katalog główny z plikami rozruchowymi a potem
zawartość %windir% czystej instalacji do tej z którą masz problem.
Testowałem na wirtualu i jest to możliwe i działa.
Problem w tym, że np. CCleaner znajduje do cholery błedów rejestry i braku spójności czy cos takiego.
wiec jeśli jednak nie jest to konieczne to czysta instalka.
Ja robilem tak jak opisałem wyżej na wirtualnej maszynie z czystej ciekawości - dla sportu. udało się i bez jakiś specjalnych zgrzytów.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host