Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Windows 8: KIS 2013 bluescreen
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
bitblue
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   23-11-2012   22:22   
Cześć. Nie mogę korzystać z Kaspersky Internet Security 2013 pod Windows 8 x64 OEM. Aktywować aktywowałem ale już zaktualizować nie mogłem po 15, ,30 % wyświetla się blue screen: DRIVER_iRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL(wanarpsys). W ogóle po chwili wyświetla się bluescreen, pomaga wyłączenie Kaspersky.
kuba3351
Przyjaciel

Reputacja: 47

0     0    
2   23-11-2012   22:50   
jest jeszcze niekompatybilny, i w chwili obecnej nic nie zrobisz...
kris68
Użytkownik

0     0    
3   24-11-2012   05:17   
Niestety tez sie na KIS 2013 przejechalem a mam jeszcze 300 dni waznosci licencji - jednak nawet najnowsza wersja programu wali błedy i blokuje co sie da - w zwiazku z tym musialem zakupic Norton Internet Security ktory idealnie wspólpracuje z Windows 8 - cena na Allegro 85 zl wersja BOX - kurier 15 zl - pod egida innego sklepu sprzedaje program Komputronik.pl u ktorego ten sam program w sklepie internetowym kosztuje 135 zł bez transportu.
NIS wyłapał mi po Kasperskim jeszcze 7 wirusów i trojanów i musze powiedziec ze jak dla mnie mimo ze sa rózne gusta jest numerem 1 wsrod Antywirusów razem z Firewallem. Tak wiec jezeli macie problem z KIS 2013 polecam.
baloo
Użytkownik

Reputacja: 10

0     0    
4   24-11-2012   10:12   
Witam. u mnie KIS2013 chodzi bez wiekszych problemow (win 8 pro 64bit). czasami dostaje komunikat ze licencja sie zgubila (??) ale wystarczy ponownie podac klucz i smiga. moze u was problem tkwi w samym ustawieniu programu?
kris68
Użytkownik

0     0    
5   24-11-2012   10:31   
baloo chyba z 8 razy instalowalem Windows 8 i KIS 2013 - a uzywam go od prawie 3 lat - poprzednie wersje nie mialy takich jaj - co masz do ustawiania zatwierdzasz reguły - kilka razy tak blokujesz programy lub nie znam sie na tym - ale jak program ktory uzywam 3 lata dzialal a w KIS 2013 mimo tego ze ma dostep do internetu nie dopuszcza i blokada niektorych rowniez programow i stron - to przy kilkukrotnej instalacji cos jest nie tak nie sadzisz??

kuba3351 dodał notatkę do tego postu:
Mógłbyś zredagować swojego posta bardziej po Polsku, bo mało co da się zrozumieć...
baloo
Użytkownik

Reputacja: 10

0     0    
6   25-11-2012   11:17   
@kris68. nie mam pojecia dlaczego kis2013 Tobie nie dziala, ale faktem jest ze u mnie dziala bez problemow. uzuwam kaspersky internet security od wersji 2007 zainstalowanej jeszcze na windows xp. w miedzyczasie przechodzilem na kolejne systemy microsoftu kilka dni po premierze danego systemu i rowniez instalowalem na nich KIS'a, oczywiscie najnowsza wersje. nigdy nie mialem wiekszych problemow z dzialaniem programu. reasumujac, jezeli mi dziala a Tobie nie to blad lezy po twojej stronie. wedlug informacji zawartych na stronie

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się na forum klikając tutaj.

kaspersky internet security 2013 jest w pelni kompatybilny z windowsem 8.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host