Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Kofeina sklep Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.
Tonery i tusze do drukarek

Windows 8: Problem z nową instalacją windowsa na laptopie asus r500
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
zakup85
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   20-01-2013, 21:54   
Edytuj ten post      Cytuj     
Mam wielki problem na wlasne zyczenie 11 mam lapka asua r500 z win 7 uaktualnilem do 8. Niestety 8 dzialala wolno scinał sie, a kafelki nie działały. Postanowiłem wrócić do 7 z plyt recover. Niestety przy probie wskazania partycji na ktore ma byc zainstalowany wyskakuje błąd " ze wybrany dysk ma partycje GPT", bylo kilka partycji wiec skasowalem je i juz nie moge go podzielic na nowe partycje! Teraz widnieja dwie partycje " dysk 0- nieprzydzielone miejsce 673GB" i druga "dysk 0- partycja 1 - recovery 25GB". Dodam ze z tej partycji windows takze ne chce sie uruchomic, wyskakuje error!
Moze ktos ma jakis pomysl jak to ruszyc? Dodam ze na starym lapku win 7 instalowalem wielokrotnie i nie bylo takich problemow, z tym spotykam sie po raz pierwszy11

P.S. Poprawiłem temat 1
kuba3351
Przyjaciel

Reputacja: 47

0     0    
2   21-01-2013, 16:30   
Edytuj ten post      Cytuj     
cóż... źle zrobiłeś że usunąłeś te partycje trzeba było przerobić dysk z gpt na mbr, ale to nic...
Użyj programu Gparted działa on tylko na linuxie i trzeba go nagrać na nośniku z którego zabootujesz laptopa, tym programem powinno się udać znowu podzielić dysk na partycje. I ustaw żeby dysk był mbr. Potem zainstaluj win7 z płyt recovery, powinno się udać. Sposób na odpalenie gparted znajdziesz w google.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Szkolenia dla farmaceutów

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group
Biznes-Host