Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.
Windows 8: Problem z uprawnieniami administratora.
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
keerram
Użytkownik
Offline

Reputacja: 2

 0     0    
1   03-03-2013   14:39   
Witam.
Ostatnio zauważyłem, że często muszę potwierdzać uprawnienia administratora chociaż zalogowany jestem jako admin i innego konta nie ma???
Natomiast z kosza nie mogę usunąć folderów po odinstalowanym offisie 2010, wyświetla się komunikat: aby usunąć ten folder musisz podać uprawnienia administratora (doł. screen). Chciałbym usunąć te pliki najlepiej za pomocą systemu nie jakiegoś programu aby skonfigurować uprawnienia administratora. Win 8 32.

   
Bronek
Przyjaciel
Offline

Reputacja: 32

 0     0    
2   03-03-2013   14:49   
U mnie też pojawia się nieraz coś takiego, ale po kliknięciu przycisku "kontynuuj" można dalej wykonywać operacje na plikach jakie chciało się zrobić... 2
keerram
Użytkownik
Offline

Reputacja: 2

 0     0    
3   03-03-2013   15:14   
U mnie niestety nie10
Gregory32
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

 0     0    
4   03-03-2013   19:51   
Jeśli masz problem z usunięciem plików z kosza polecam Unlocker , powinno pomóc. A co do urawnień administratora wejdź w panel sterowania - konta i bezpieczeństwo rodzinne - zmień typ konta i sprawdź jaki masz status konta. Jeśli to nie pomoże utwórz konto administratora , tu na forum gdzieś to jest i po przez to konto nadaj sobie prawa administratora .
keerram
Użytkownik
Offline

Reputacja: 2

 0     0    
5   03-03-2013   23:52   
Niestety za pomocą Unlockera nie można nic usunąć z kosza, natomiast konto moje posiada uprawnienia administratora (scren), dlatego nie wiem ! czemu domaga się uprawnień administratora podczas usuwania tych plików???

   
Gregory32
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

 0     0    
6   04-03-2013   20:14   
co do uprawnień nie mam pomysłu ,zostaje reinstalka a co do plików w koszu zostaje jeszcze CCleaner ,ewentualnie sprawdź czy którys z procesów nie "trzyma" plików.
admin
Administrator
Offline

Reputacja: 266

 0     0    
7   05-03-2013   22:10   
Pliku ani folderu nie może usunąć użytkownik, które nie ma do nich odpowiednich praw (czyli uprawnień). Użytkownik, który nie utworzył pliku, może nie mieć możliwości jego usunięcia, nawet jeśli plik znajduje się w folderze publicznym. Jeśli tak właśnie jest, należy poprosić właściciela pliku, aby go usunął. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących uprawnień, zobacz temat

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się na forum klikając tutaj.
Ponadto nie można usunąć pliku (ani folderu, który go zawiera), który jest obecnie otwarty w jakimś programie. Należy się upewnić, że plik nie jest otwarty w żadnym programie, a następnie ponownie spróbować usunąć plik lub folder.
keerram
Użytkownik
Offline

Reputacja: 2

 0     0    
8   05-03-2013   22:13   
Przeczyściłem dokładnie komp programem AVG PC Tuneup i automatycznie usunął wszystko z kosza jednak problem z uprawnieniami pozostaje 13 Czy jest możliwość wprowadzić ustawienia tak aby mieć dostęp do wszystkich plików i folderów ???
Po prostu nie zdarzało mi się to wcześniej na win 7 aby mieć problem z jakimś plikiem lub folderem, jeśli zalogowany byłem jako administrator to nie miałem najmniejszych problemów z usuwaniem czegokolwiek a tu woła o uprawnienia pomimo że mam tylko jedno konto. Wiem, że plik czy dokument nie może być otwarty w innym programie. Chodzi mi tylko czy istnieje możliwość wprowadzenia ustawień administratora, aby na przyszłość nie pytał się mnie o uprawnienia. Pozdro.34

admin dodał notatkę do tego postu:
Czytałeś to co napisałem post nad Tobą? 2
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host