Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.

Windows 8: Wolne działanie laptopa asus r500vm i porgramów
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
zakup85
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   10-03-2013   16:54   
            Opcje     
Witam,
Od pewnego czasu zauważyłem, że laptop zaczął dłużej myśleć przy uruchamianiu nawet najprostszych programów typu MS Word czy Google Chrome. W przeglądarce objawia się to tym, że po jej uruchomieniu przez dłuższy czas kręci się kółeczko, a jak wpisuje adres jakiejś stronki to zaczyna ona ładować się po ok.20 sekundach.....a jak otworzę dodatkową zakładkę to się wiesza......jest to dość frustrujące 13
Zna ktoś może jakieś rozwiązanie na to? Dodam że wcześniej wszystko śmigało błyskawicznie.
mateusz6639
Użytkownik

Reputacja: 5

0     0    
2   10-03-2013   17:24   
            Opcje     
A jak masz zasilanie ustawione? Może masz włączone oszczędzanie energii i przez to laptop działa wolniej.

Robiłeś może oczyszczanie dysku albo defragmentację? Jeśli nie masz dysku ssd tylko poczciwy hdd to warto od czasu do czasu zrobić defragmentację.
zakup85
Użytkownik

0     0    
3   10-03-2013   17:39   
            Opcje     
Na każdej opcji zasilania jest tak samo, nie ma znaczenia czy laptop podpięty jest do sieci czy działa na baterii, czy zasilanie jest ustawione na oszczędzanie czy na moc.
Mam zwykły dysk hdd, defragmentacje przeprowadziłem tydzień temu. Dodam, że ostatnio nic też nie instalowałem, co mogło by być przyczyną spowolnienia pracy laptopa.
mateusz6639
Użytkownik

Reputacja: 5

0     0    
4   10-03-2013   17:49   
            Opcje     
Jakiego masz antywirusa? Skanowałeś kompa?

Spróbuj jeszcze zrobić czyszczenie za pomocą CCleanera.
zakup85
Użytkownik

0     0    
5   10-03-2013   18:53   
            Opcje     
Używam kasperskyego, skanowałem tydzień temu i nic nie wykrył. Użyję jeszcze tego CCleanera i zobaczymy czy pomoże.
GoOx
Przyjaciel

Reputacja: 97

0     0    
6   11-03-2013   00:10   
            Opcje     
Jak to nic nie da, zapewne masz partycję recovery, to możesz spróbować przywrócić system, jeśli to nie pomoże to nie wiem. Serwis?
zakup85
Użytkownik

0     0    
7   12-03-2013   17:49   
            Opcje     
CCleaner nie pomógł 11
Właśnie chciałbym uniknąć wgrywania wszystkiego od nowa...ale jak nic nie pomoże to trudno...spróbuję zainstalować wszystko od nowa 11 czyli windows 7 potem update do 8.

UPDATE:

Ok problem rozwiązanym. Trzy razy zresetowałem kompa pod rząd i pomogło. Wszystko wróciło do normy. Tylko ciekawe dlaczego tak się stało?

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host