Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Tonery i tusze do drukarek

Windows Treshold nowa aktualizacja dla Windows 8.1 - wiosną 2015 r.
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
mati150_92
Ekspert

Reputacja: 340

0     0    
1   03-12-2013, 11:03   
Edytuj ten post      Cytuj     
resim

Microsoft jakiś czas temu zmienił sposób wydawania kolejnych dużych aktualizacji systemu, czego pierwszym owocem był Windows 8.1, który jeszcze przed swoją premierą był roboczo nazywany jako Windows Blue. W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat nowej aktualizacji, która ma zostać wdrożona wiosną 2015 roku.

Windows Treshold, bo taka jest nazwa kodowa nadchodzącej aktualizacji, rozszerzy funkcjonalność systemów operacyjnych Microsoftu w podobny sposób, jak zrobił to Windows Blue. Głośno mówi się także o mocno wyczekiwanej unifikacji usług w jeden, wspólny ekosystem. Dzięki temu użytkownicy będą mogli korzystać z tego samego sklepu z aplikacjami, niezależnie od platformy, na jakiej akuratnie przebywają.

Mary Jo Foley, która znana jest z trafnych doniesień na temat Microsoftu, wskazuje również, że wiosną 2014 roku pojawi się mniejsza aktualizacja dla Windows 8.1, nazwana po prostu Update 1. Wraz z nią użytkownicy Windows Phone powinni w końcu dostać Windows Phone 8.1.

Microsoft nie potwierdził powyższych informacji.
Źródło: Instalki.pl
gbbsoft
Przyjaciel

Reputacja: 60

0     0    
2   03-12-2013, 15:43   
Ciekawe, czy Treshold to będzie płatne Win9, czy bezpłatne Win8.2?
Antyhaker
Redaktor

Reputacja: 327

0     0    
3   03-12-2013, 17:38   
Hmm stawiam na 8.2 z nazwy - ale pewnie już płatne ^^ Tym bardziej że MS chce być jak Apple, to może jakaś tania aktualka?
gbbsoft
Przyjaciel

Reputacja: 60

0     0    
4   03-12-2013, 19:27   
Tak, mnie się wydaje, że to byłby ciekawy sposób zmiany sprzedaży. Co druga aktualizacja (np.: co 2 lata) trochę płatna. Powiedzmy 100zł.
Zresztą moim zdaniem umieszczenie Win8.1 w sklepie jest właśnie preludium do włączenia płacenia.
GoOx
Przyjaciel

Reputacja: 99

0     0    
5   03-12-2013, 20:04   
Wie ktoś co ma być w tej "niewielkiej" aktualizacji? Czy tylko same poprawki?
Antyhaker
Redaktor

0     0    
6   03-12-2013, 20:31   
Nic nie wiadomo przecież ^^
tomekh12
Przyjaciel

Reputacja: 25

0     0    
7   05-12-2013, 21:16   
Fajna byłaby możliwość wyłączenia Modern UI i przywrócenie starego, dobrego Startu, tak to bym od razu biegł do sklepu i kupił Upgrade, narazie jestem nieco do tyłu, bo siedzę na Sevenie, z którego jestem bardzo zadowolony 1
Antyhaker
Redaktor

0     0    
8   06-12-2013, 12:58   
A ja mam nadzieje ze tego nie zrobią. System ma byc spójny, a tak by jeden ustawił "tak" inny "tak" i potem laik by sie gubił.
hecia13
Użytkownik

Reputacja: 4

0     0    
9   06-12-2013, 13:41   
Antyhaker napisał(a):A ja mam nadzieje ze tego nie zrobią. System ma byc spójny, a tak by jeden ustawił "tak" inny "tak" i potem laik by sie gubił.
Popieram przedmówcę. Na szczęście zwolenników poprzedniego menu start jest coraz mniej, ludzie zaczynają doceniać wygodę ekranu start 2
sniff
Przyjaciel

Reputacja: 31

0     0    
10   06-12-2013, 19:37   
hecia13 napisał(a):
Antyhaker napisał(a):A ja mam nadzieje ze tego nie zrobią. System ma byc spójny, a tak by jeden ustawił "tak" inny "tak" i potem laik by sie gubił.
Popieram przedmówcę. Na szczęście zwolenników poprzedniego menu start jest coraz mniej, ludzie zaczynają doceniać wygodę ekranu start 2
Zgadzam się, wszystko spójne i jest to co potrzebne to co najczęściej używasz.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group
Biznes-Host