Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Tonery i tusze do drukarek

Windows nie istanieje dla polskich operatorów komórkowych
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
Glass
Użytkownik

Reputacja: 6

4     0    
1   13-10-2015, 18:46   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam, chciałbym wam przedstawić pewną anomalie panującą w salonach sieci komórkowych.

Szukam pracy jako doradca klienta (doświadczenie mam 4letnie) i przeszedłem się po salonach sieci komórkowych w poszukiwaniu pracy ale w dość nietypowy sposób, podszyłem się za klienta i chciałem nabyć lumie 640. Oczy wyskoczyły mi z orbit kiedy zapytałem o ten telefon sprzedawcę. Nie powiedział o tym smartfonie nic, kompletnie nic, powiedział że jest tylko Windows i mało aplikacji. Po czasie kiedy on zaczął się produkować z ofertą ja poprosiłem kierownika, owszem kierownik przyszedł pogadałem z nim, zapytałem go jak idzie sprzedaż urządzeń z systemem windows na co on powiedział że słabo i że nie może iść lepiej bo są tylko 2 modele... na to aby mu udowodnić że nie są tylko 2 modele, zacząłem wymieniać 435, 535 (do której jeszcze wrócę), 640, 640xl, 735, 930. Samych telefonów na ekspozycji było 5! a on mówi że tylko 2 modele są...
Zapytałem o prace (nikogo nie szukali ale chyba jak jest się kierownikiem salonu to wybiera się lepszego pracownika z większą wiedzą niż tego który nie wie nic - pan który mnie obsługiwał.) Podałem mu powody dla których jestem odpowiedni na to stanowisko, znam ofertę urządzeń, wiem co Windows potrafi i wiem że Windows Phone dostanie aktualizacje dla większości modeli do Windows 10. Kiedy zaproponowałem mu że mogę zwiększyć sprzedaż o przynajmniej 50% i dałem moje CV (ludzie nie doinformowani kupują to co im sprzedawca wciśnie albo to co już mieli - android) Popatrzył na mnie jak na wariata.

Ekspozycja to jakiś żart, nie ma modeli dostępnych na magazynie poza 640,640xl i o zgrozo 535 która swoją drogą straszy włączona ze mozna pomacać, swoim uszkodzonym dotykiem ale to nie że tak tylko lekko uszkodzony, na tym smartfonie każdy gest, każde dotknięcie ekranu jest źle interpretowane... Czy tak wygląda w wykonaniu sieci komórkowej promowanie innego rozwiązania niż android? Ja wiem że 535 jest za "zeta" bo jest fabrycznie zje.. i trzeba ją opchnąć bo zalega na magazynach ale na takim czymś cierpi wizerunek całego systemu.

Nie żebym był obrońcą uciśnionych. Ale na prawdę sprawia mi przyjemność korzystanie z tej platformy. Po prostu wizualnie podoba mi sie ten system jak i same smartfony a przez nikłą sprzedaż i chęć sprzedaży sieci komórkowych i innych cierpimy my, użytkownicy. Jak w takim tempie i z takim "zapałem" będą sprzedawane te urządzenia można powiedzieć papa aplikacje i może w końcu zamknięcie całego projektu.

Nie będe wspominał o bezczelnej babie w innym salonie która miała mnie za wariata kiedy wspomniałem o systemie Windows na smartfony.

Samych was zachęcam abyście udali "głupa" i sprawdzili jak operatorzy traktują produkt.
Jako zadowolony użytkownik czuję się zażenowany postawą nie tylko operatorów ale i developerów.

Oceńcie sami bo obsługa klienta schodzi na psy, zatrudniają każdego tylko nie tego kto się na czymś zna 1
GoOx
Przyjaciel

Reputacja: 99

0     0    
2   13-10-2015, 18:54   
Nie ma takiego telefonu jak 980.

Btw. oddzwaniali 5 ?
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 299

0     0    
3   13-10-2015, 18:55   
Glass napisał(a):Oceńcie sami bo obsługa klienta schodzi na psy, zatrudniają każdego tylko nie tego kto się na czymś zna
No to chyba nie zupełnie tak...
Zatrudniają, kumpli, znajomych, znajomych kumpli, znajomych znajomych, pociotków, ładne panienki... 2
Glass
Użytkownik

0     0    
4   13-10-2015, 18:57   
GoOx napisał(a):Nie ma takiego telefonu jak 980.

Btw. oddzwaniali 5 ?
Poprawione 1

Dzisiaj przeszedłem się i na świeżo do was piszę. Wątpię żeby się odezwali, jak wspomina Andrzej.K "Zatrudniają, kumpli, znajomych, znajomych kumpli, znajomych znajomych, pociotków, ładne panienki..."
GoOx
Przyjaciel

Reputacja: 99

0     0    
5   13-10-2015, 19:00   
W zasadzie u fioletowych patrzyłem ostatnio na L640 jak chciałem kupować to nie było, teraz akurat to nie wiem.
Glass
Użytkownik

0     0    
6   13-10-2015, 19:03   
Szczególnie nie polecam różowych... Nie wiem czy tylko ja mam takie szczęście ale w każdym ich salonie (mam 3 blisko siebie) pracuje nadęta bezczelna baba... Wstrętny babsztyl... Paranoja

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group
Biznes-Host