Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:

Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język

Tonery i tusze do drukarek Notariusz Katowice Adwokat Katowice

XP - uszkdzony plik SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
mrz314
Użytkownik

Reputacja: 0

0     0    
1   13-11-2015, 16:46   
Edytuj ten post      Cytuj     
witam

mam taki problem:
podlaczylem nowa karte sieciowa poniewaz potrzebowalem 2 monitory do pracy. niestety przy pierwszym uruchomieniu windows sie zawiesil. po restarcie juz sie nie uruchomil tylko pokazuje sie komunikkat: "Nie można uruchomić systemu Windows XP, ponieważ brakuje następującego pliku lub jest on uszkodzony: \WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM "

znalazlem instrukcje naprawy, miedzy innymi na tej stronie:
https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/307545
tylko ze niestety nie moge tego zrobic. gdy uruchamiam komputer z plyty po kliknieciu [R] i uruchomieniu konsoli odzyskiwania pojawia sie ekran z wyborem windowsa do ktorego chce sie zalogowac. z racji ze mam tylko 1 wersje wybieram [1] i klikam enter. w tym momencie wyskakuje blue screen i wszystko sie wylacza.

gdy natomiast zamiast konsoli odzyskiwania wybiore normalna instalacje windowsa z plyty, w pewnym momencie gdy powinno sie pokazac okno z partycjami do wyboru rowniez wyskakuje blue screen i wszystko sie restartuje.

dzieje sie tak za kazdym razem nie zaleznie czy mam podlaczona ta nowa karte sieciowa, czy podlaczam monitor z powrotem do plyty glownej. probowalem rowniez z 2 roznymi plytami windowsa XP. za akzdym razem jest tak samo

prosze o pomoc 1
Marynarz
Ekspert

Reputacja: 459

0     0    
2   13-11-2015, 18:13   
mrz314 napisał(a):podlaczylem nowa karte sieciowa poniewaz potrzebowalem 2 monitory do pracy
mrz314 napisał(a):czy mam podlaczona ta nowa karte sieciowa, czy podlaczam monitor z powrotem do plyty
a co ma karta sieciowa do monitora?

i wyjaśnij mi proszę jak chciałeś to zrobić że przez kartę sieciową podłączyć 2 monitory???

Tekst zupełnie bez ładu i składu - masło maślane :/ ( a czytałem go już kilka razy i nic 13 )
Andrzej.K
Moderator

Reputacja: 309

0     0    
3   13-11-2015, 22:21   
W tym artykule masz opisane co, skąd i gdzie skopiować... równie dobrze możesz to zrobić z poziomu jakiegoś live... XPmini lub Linuxa...

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!

Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.

Zaloguj się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host