Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
Język
Portale internetowe Kissdigital.pl - rozwiązania mobilne Kofeina sklep
Projekt, budowa i promocja - budujemy kompleksowo portale internetowe w oparciu o Drupal. Zaawansowane aplikacje mobilne - bogate portfolio. Dostarczamy czystą kofeinę, z której możesz sam przygotować "energetyka" takiego jak lubisz.
Zadbaj o swoją formę z Windows Phone
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten temat
gipsu23
Użytkownik
Offline

Reputacja: 10

 0     0    
1   24-05-2013   14:18   
[Obrazek: logo.jpg]

Chodź zima trwała dość długo i była nieprzewidywalna to w końcu zawitała do nas wiosna. Mamy coraz to lepsze warunki do uprawiania sportu jak i odpoczynku na świeżym powietrzu. Zapewne wielu z Was pomyślało o zgubieniu zbędnych kilogramów jakie to pojawiły się przez zimę, aby z czystym sumieniem wybrać się na plaże bądź też basen. Z pomocą przychodzą nam aplikacje które to wspomogą nasz trening, zmotywują do dalszej pracy jak i dostarczą informacji o naszym organizmie.

Endomondo Sports Tracker

Endomondo Sports Tracker to chyba najlepsza bezpłatna aplikacja, która monitoruje nasze poczynania podczas treningu takiego jak np. bieganie, jazda rowerem , pływanie, aerobik i wiele innych. Aplikacje pokazuje nam na bieżąco dystans jaki pokonaliśmy, prędkość, czas oraz spalone kalorie. Po zakończonym treningu możemy prześledzić trasę jaką pokonaliśmy oraz ewentualnie opublikować swoje wyczyny na Facebooku.
[Obrazek: endomondo-qr.png][Obrazek: endomondo-icon.png]

HardFox SixPack

HardFox SixPack to aplikacja która koordynuje nasze ćwiczenia jak i postępy podczas serii ćwiczeń zwanych jako Aerobiczna szóstka Weidera. Ćwiczenia te mają na celu wzmocnienie mięśnie brzucha i ukształtowanie ich rzeźby. Program ćwiczeń przewidziany jest na 6 tygodni w których to ćwiczenia są powtarzane z różną intensywnością. Aplikacja nadzoruje nasz codzienny trening oraz daje nam dostęp do statystyk treningu
[Obrazek: hardfox-qr.png][Obrazek: hardfox-icon.png]

6 Week Training

6 Week Training jest aplikacją która jest dla nas osobistym trenerem. Mamy do wyboru wiele ćwiczeń takich jak: przysiady, brzuszki, pompki oraz podciągnięcia. Możemy również modyfikować program o ilość powtórzeń oraz czas trwania. Aplikacja śledzi nasze postępy oraz daje nam dostęp do statystyk ćwiczeń.
[Obrazek: 6week-qr.png][Obrazek: 6week-icon.png]

Gym PocketGuide

Gym PocketGuide jest natomiast programem który wprowadzi nas w tajniki treningu na siłowni. Aplikacja wyjaśnia nam w przejrzysty sposób jak wykonywać ćwiczenia oraz z jaką intensywnością je powtarzać. Zamieszczone zdjęcia oraz materiały wideo zapewne ułatwią ćwiczenia nawet laikowi. Aplikacja dostępna jest wyłącznie w angielskiej wersji językowej.
[Obrazek: gym-qr.png][Obrazek: gym-icon.png]

Livescape

Livescape jest chyba najbardziej rozbudowaną aplikacją w zestawieniu. Jest ona naszym osobistym trenerem podczas wysiłku takiego jak bieganie ale również np. przy myciu okien. Czynności codziennych jest mnóstwo i możemy sprawdzić ile tracimy kalorii przy zamiataniu bądź czyszczeniu samochodu . Aplikacja zawiera zestawienie kalorii napojów jak i dań. Wylicza również nasze BMI. Program jest płatny i dostępny w angielskiej wersji językowej. Możemy jednak skorzystać z darmowej wersji próbnej.
[Obrazek: livescape-qr.png][Obrazek: livescape-icon.png]
A jakich aplikacji Wy używacie aby zadbać o swoją kondycje?
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1 gości

Centrum napraw komputerów Warszawa ▪ Apartamenty w Kościelisku ▪ Szkolenia dla farmaceutów ▪ Youboost Łukasz Wudyka

Portal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Tłumaczenie © 2007-2014 Polski support MyBB
Skrypt forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group
Biznes-Host