Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
JęzykTonery i tusze do drukarek Notariusz Katowice Adwokat Katowice

Zadbaj o swoją formę z Windows Phone
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
gipsu23
Użytkownik
Offline

Reputacja: 10

 0     0    
1   24-05-2013, 14:18   
Edytuj ten post      Cytuj     
resim

Chodź zima trwała dość długo i była nieprzewidywalna to w końcu zawitała do nas wiosna. Mamy coraz to lepsze warunki do uprawiania sportu jak i odpoczynku na świeżym powietrzu. Zapewne wielu z Was pomyślało o zgubieniu zbędnych kilogramów jakie to pojawiły się przez zimę, aby z czystym sumieniem wybrać się na plaże bądź też basen. Z pomocą przychodzą nam aplikacje które to wspomogą nasz trening, zmotywują do dalszej pracy jak i dostarczą informacji o naszym organizmie.

Endomondo Sports Tracker

Endomondo Sports Tracker to chyba najlepsza bezpłatna aplikacja, która monitoruje nasze poczynania podczas treningu takiego jak np. bieganie, jazda rowerem , pływanie, aerobik i wiele innych. Aplikacje pokazuje nam na bieżąco dystans jaki pokonaliśmy, prędkość, czas oraz spalone kalorie. Po zakończonym treningu możemy prześledzić trasę jaką pokonaliśmy oraz ewentualnie opublikować swoje wyczyny na Facebooku.
resimresim

HardFox SixPack

HardFox SixPack to aplikacja która koordynuje nasze ćwiczenia jak i postępy podczas serii ćwiczeń zwanych jako Aerobiczna szóstka Weidera. Ćwiczenia te mają na celu wzmocnienie mięśnie brzucha i ukształtowanie ich rzeźby. Program ćwiczeń przewidziany jest na 6 tygodni w których to ćwiczenia są powtarzane z różną intensywnością. Aplikacja nadzoruje nasz codzienny trening oraz daje nam dostęp do statystyk treningu
resimresim

6 Week Training

6 Week Training jest aplikacją która jest dla nas osobistym trenerem. Mamy do wyboru wiele ćwiczeń takich jak: przysiady, brzuszki, pompki oraz podciągnięcia. Możemy również modyfikować program o ilość powtórzeń oraz czas trwania. Aplikacja śledzi nasze postępy oraz daje nam dostęp do statystyk ćwiczeń.
resimresim

Gym PocketGuide

Gym PocketGuide jest natomiast programem który wprowadzi nas w tajniki treningu na siłowni. Aplikacja wyjaśnia nam w przejrzysty sposób jak wykonywać ćwiczenia oraz z jaką intensywnością je powtarzać. Zamieszczone zdjęcia oraz materiały wideo zapewne ułatwią ćwiczenia nawet laikowi. Aplikacja dostępna jest wyłącznie w angielskiej wersji językowej.
resimresim

Livescape

Livescape jest chyba najbardziej rozbudowaną aplikacją w zestawieniu. Jest ona naszym osobistym trenerem podczas wysiłku takiego jak bieganie ale również np. przy myciu okien. Czynności codziennych jest mnóstwo i możemy sprawdzić ile tracimy kalorii przy zamiataniu bądź czyszczeniu samochodu . Aplikacja zawiera zestawienie kalorii napojów jak i dań. Wylicza również nasze BMI. Program jest płatny i dostępny w angielskiej wersji językowej. Możemy jednak skorzystać z darmowej wersji próbnej.
resimresim
A jakich aplikacji Wy używacie aby zadbać o swoją kondycje?
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPortal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host