Pasek boczny
Konto
Konto
Szukaj
Szukaj
Ustawienia
Ustawienia
Szukaj

Szukaj w:Zaawansowane wyszukiwanie
Ustawienia
Przełącz na wersję mobilną
Motyw
JęzykNotariusz Katowice

Zlecę/Wykonam: Znasz język angielski ? Zapraszam !!
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subskrybuj ten wątek
biznesnet
Użytkownik
Offline

Reputacja: 0

 0     0    
1   02-05-2014, 10:11   
Edytuj ten post      Cytuj     
Witam !

Szukam osoby, która bez żadnym problemów włada językiem angielskim. Szczególnie zależy mi na pisowni, aby dana osoba nie miała problemów w tłumaczeniu z języka polskiego na angielski. Również zależy mi na współpracy z osobą, która dysponuje odpowiednią ilością wolnego czasu. Zależy mi aby teksty były pisane poprawnie zarówno stylistycznie jak i gramatycznie. Nikt nikogo nie będzie pośpieszał.

Tworzę biznes oparty na PPA czyli mój serwis będzie zarabiał na uploadingu czyli będę udostępniał pliki, które będzie można pobrać z mojego serwisu. Serwis będzie działał wyłącznie w wersji angielskiej dlatego też szukam osoby młodej, rozwijającej się, (może być zarówno starsza tutaj nie ma żadnych ograniczeń) która chciałaby nawiązać ścisłą współpracę z moją osobą.

Co oferuje w zamian ?

Możemy nawiązać ścisłą współpracę, czyli podział w zyskach, które będzie generował mój serwis, reklama w serwisie, która będzie promowała ową osobę i jej usługi i ewentualnie jestem w stanie zapłacić 50 zł na miesiąc. Wiem że pieniądze są bardzo małe, ale nie jestem człowiekiem, który koloryzuje i obiecuje złote góry. Dopiero zaczynam i za nim będę zarabiał "lepsze" pieniądze mogę jedynie zaproponować powyższe warunki. W przyszłości jeżeli serwis będzie się rozwijał tak jak sobie to założyłem oczywiście kwestia pieniędzy na pewno wzrośnie. Na chwile obecną po prostu na nic innego mnie nie stać.

Dlatego szukam wyłącznie osób, które będą chciały wziąć udział w bardzo ciekawym projekcie i które będą są w stanie zaakceptować powyższe warunki współpracy. Więcej informacji udzielę osobiście po skontaktowaniu się z moją osobą.

Zainteresowane osoby bardzo proszę tylko i wyłącznie o kontakt e-mail:

E-mail: inwesgroup@gmail.com

Pozdrawiam
Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć w temacie.
Dołącz do naszej społeczności!


Zarejestruj się
Posiadasz konto? Kliknij poniżej.


Zaloguj się


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościPortal  Kontakt  Pomoc  Facebook 
© CentrumWindows
Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group
Biznes-Host